Dizi Haberleri

Camdaki Kız dizisi beğeni toplamaya devam ediyor

Camdaki Kız dizisi beğeni toplamaya sürdürmekte, Dizi ve film severler için Camdaki Kız dizisi beğeni toplamaya sürdürmekte konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Camdaki Kız dizisi beğeni toplamaya sürdürmekte ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Camdaki Kız dizisi beğeni toplamaya sürdürmekte

Camdaki Kız dizisi, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı isimdeki hikayesinden çevriliyor. Hikayenin ana kişiliği olan Nalan, Burcu Biricik aracılığıyla canlandırılıyor. Dizinin konusu Seda Altaylı Turgutlu aracılığıyla ele alınırken dizinin yönetmenliğini Nadim Güç yapıyor. 

29 Nisan Perşembe günü yayına giren bölüm, AB kategorisinde 11.33 reyting aldı. 23.56 izlenme payıyla birlikte ABC kategorisinde ise 10.38 reyting 20.53 izlenme payıyla birlikte o günün en fazla izlenen dizisi olmayı başardı. 

Dizinin yayına giren son bölümünde Nalan ve Cana ilk defa yüz yüze geldi. Fotoğraf krizinin ardından Nalan ve ailesi Rafet Koroğlu’nun yemek davetine katıldı. Cana’yı karşılarında gören Nalan ve ailesi şaşkına döndü. Bölümün bitişine Nalan’ın yüzüğü atması malikanedekileri ve seyircileri şok etti. Haftaya perşembe yayına girecek olan bölümde neler bulunacağı şimdiden akılları kurcalamaya başladı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu