Dizi Haberleri

Camdaki Kız bu hafta neden yok! İşte sebebi

Camdaki Kız bu hafta neden yok! İşte sebebi, Dizi ve film severler için Camdaki Kız bu hafta neden yok! İşte sebebi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Camdaki Kız bu hafta neden yok! İşte sebebi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Camdaki Kız bu hafta neden yok! İşte sebebi

 Camdaki Kız, ilk bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Nadim Güç’ün yaptığı, konusunu Seda Altaylı Turgutlu’nun yazdığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin başrolünde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu bulunmaktadır. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı hikayesinden çevirilmiştir.

Oldukça bi hayli beğeni alan dizide olay yaratacak bir gelişme yaşandı. Kanal D’nin bu haftaki yayın akışına bakıldığında Camdaki Kız dizisinin yer almadığı görülmektedir.  6. Bölüm bu hafta yok

Kanal D 13 Mayıs yayın akışı değişti! Kanal D yeni yayın akışına göre 13 Mayıs 2021 Perşembe günü yayın akışında Camdaki Kız yeni bölümü yerine Şarkılar Bizi Söyler programı ekranda yayınlanacak. Lakin Kanal D yeni yayın akışında Şarkılar Bizi Söyler programı tekrar bölümü ekranlara gelecek.

Camdaki Kız neden yayınlanmıyor!

RTÜK tarafınca ve halk aracılığıyla bazı sahneleri bi hayli tepki toplayan camdaki kız dizisi de değişikliğe gidilmesi bekleniyor. Bunun bir diğer sebebiyse dizi 2-3 bölüm ileriden gidiliyor. Bayram olması sebebiyle bunun önüne geçilip hem de genel bayram tatili için yayını bir sonraki haftaya ertelendi. Bunun bunun yanında gelen tepkilere yönelik dizinin konusu tekrar revize edilecek.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu