Dizi Haberleri

Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız son bölümde neler yaşandı?

Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız son bölümde neler yaşandı?, Dizi ve film severler için Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız son bölümde neler yaşandı? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız son bölümde neler yaşandı? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız son bölümde neler yaşandı?

Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayına giren CamdakiKız dizisi heyecan dolu bölümleri ile seyirci ile buluşmaya sürdürmekte. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek bir hayat öyküsünü kaleme aldığı aynı isimli hikayesinden bir araya getirilen dizinin oyuncu ekibinde bulunan Burcu Biricik, Devrim Yakut, Nur Sürer ve Feyyaz Şerifoğlu gibi isimler yer alıyor.

Camdaki Kız son bölümde neler yaşandı?

Son bölümde öfkeli bir biçimde araba kullanan Sedat kaza yapar. Kaza yapmasının ardından  Cana ve Nalan bir arada Sedat’ı görmeye hastanede bulunur. Sedat’ın kaçıp gitme teklifini reddeden Cana ise vicdanen rahat değildir.

Camdaki Kız 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız dizisinin 6. Bölüm fragmanı halen yayınlanmadı. Fragmanın yayına girmesi ile birlikte sitemizden fragmana varabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu