Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone’da 500.000 oyuncu banlanmış

Call of Duty: Warzone’da 500.000 oyuncu banlanmış, Oyun severler için Call of Duty: Warzone’da 500.000 oyuncu banlanmış başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Call of Duty: Warzone’da 500.000 oyuncu banlanmış ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Call of Duty: Warzone’da 500.000 oyuncu banlanmış

Call of Duty: Warzone’da şuana dek 500.000 oyuncunun banlandığı şirketin sosyal platform hesapları üzerinden bilgisi verildi. Yani oyun halen çıkışı üzerinden 1.5 yıl bile geçmeden yarım milyon hileciyi kapı dışarı etmiş durumda. 

Call of Duty: Warzone’da son kez 30.000 kişi banlanmış

Raven Software’ın sosyal platform hesapları üzerinden Call of Duty: Warzone’daki hileciler ile alakalı bir açıklama yapıldı. Son ban dalgasında 30.000 oyuncunun uzaklaştırıldığı bilgilendirmesi yapılırken oyunun çıkışından bu yana bu sayının yarım milyonu geçtiği vurgulandı. 

Call of Duty: Warzone bildiğiniz gibi sahip olduğu enerjikler ve oynanış tarzı ile Bettle Royale türüne yeni bir soluk getirdi diyebiliriz. Hem türü seven hem de Call of Duty oyuncularını içine çeken yapım buna karşın özellikle hileci oyuncuların önünü bir türlü alamadı. Bu açığı tam anlamıyla kapatamayan firma doğal olarak hileci oyuncuları banlamaya sürdürmekte.

Firma son kez hilecilerin banlanmasının bunun yanında yedek hesap almalarının engellenmesi üzerine bazı çalışmalar yapıldığını açıklamıştı. Aynı zamanda hile yolunu açan ve bu işten ticari gelir elde edenler ile ilgili da bazı adımlar atılacağı belirtilmişti. Atılan bu adımların nasıl sonuçlar vereceğini ise önümüzdeki günlerde görebileceğiz. 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu