Oyun Haberleri

Call of Duty Mobile’a vahşi batı teması geliyor

Call of Duty Mobile’a vahşi batı teması geliyor, Oyun severler için Call of Duty Mobile’a vahşi batı teması geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Call of Duty Mobile’a vahşi batı teması geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Call of Duty Mobile’a vahşi batı teması geliyor

Yeni Call of Duty: Mobile sezonu yalnızca bir adım uzağımızda. 27 Mayıs Çarşamba günü yayına girecek olan “Asi ve Öfkeli” yeni sezonunda eli tetikte hazır bekleyen oyuncular, güncellenmiş 1’e 1 Düello modunda silahşör becerilerini test edebilecek ve yine bu sezon için özel olarak güncellenen “Altını Ele Geçir” gibi çok oyunculu modlarında hünerlerini sergileyebilecekler. Ayrıca yeni sezonla birlikte oyuna Modern Warfare 3’ten tanıdığımız Dome haritasında ekleniyor. 

Call of Duty: Mobile’da vahşi batı rüzgarları esiyor

Vahşi Batı temalı yeni sezonda, 50 kademelik savaş biletiyle birlikte yeni karakterler, operatör görünümleri, “Çok İşlevli Holger 26” hafif makinalı tüfek (mitik versiyonuyla birlikte) ve MK2 nişancı tüfeği de oyuna ekleniyor. 

Call of Duty Mobile'a vahşi batı teması geliyor

Ayrıca Call of Duty: Mobile, 20 Mayıs’ta oyuna getirdiği sınırlı süreli çok oyunculu etkinliği “80’lerin Aksiyon Yıldızları” ve özel turnuvalar ile heyecanı doruğa çıkarıyor. Oyuncular, “Patlayan Silahlar” modunda ünlü Rambo ve Zor Ölüm film serilerindeki ikonik karakterler olan John Rambo ve John McClane olarak oynayabilecek, özel içerik paketleriyle ve Nakatomi Plaza haritasında nostalji dolu aksiyonu deneyimleyebilecekler.

Bunun bunun yanında Call of Duty: Mobile, bu özel süreli etkinlik için diğer ülkelerle birlikte Türkiye de özel bir etkinlik gerçekleştiriyor. Türk oyuncular 24 Mayıs – 03 Haziran içinde gerçekleştirilecek “80’ler Kapışması” isimli özel turnuvalarda 1’e 1 oyun modunda hünerlerini gösterebilecekler. Ünlü yayıncıların da canlı yayınla katılacağı etkinlikte turnuva finalistlerini ünlü yayıncılarla birlikte oynama şansı ve yüklü oyun içi para ödülleri bekliyor.

Basın Bülteni

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu