Dizi Haberleri

Burak Sergen Sadakatsiz’in son bölümüne görüntülü konuşma ile dahil oldu!

Burak Sergen Sadakatsiz’in son bölümüne görüntülü konuşma ile dahil oldu!, Dizi ve film severler için Burak Sergen Sadakatsiz’in son bölümüne görüntülü konuşma ile dahil oldu! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Burak Sergen Sadakatsiz’in son bölümüne görüntülü konuşma ile dahil oldu! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Burak Sergen Sadakatsiz’in son bölümüne görüntülü konuşma ile dahil oldu!

Kanal D ekranlarında yayına giren Sadakatsiz dizisinin Haluk Güçlü’sü BurakSergen geçtiğimiz ay koronavirüse yakalanmış, durumunun ağırlaşması üzerine de yoğun bakıma alınmıştı. Tedavisi sona eren Burak Sergen iyileşerek yoğun bakımdan çıkmıştı. Dizinin son bölümünde diziye müdahil olan Burak Sergen seyircileri sevindirdi.

Hastane odasından görüntülü konuşma ile diziye müdahil olan Sergen, dizide de kalp rahatsızlığı geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Birkaç bölümdür dizide hastanede yatıyor olan Haluk Güçlü, Gönül ve Derin ile telefon üzerinden görüşme yaparak diziye dahil oldu.

Birkaç bölümdür diziden ayrı olan Burak Sergen, görüntülü konuşma yolu ile dizinin 30. Bölümünde seyirci ile buluştu. Sergen’in bir an önce iyileşerek diziye dahil olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu