Oyun Haberleri

Bu sefer de Battlefield 6 fragmanı sızdırıldı

Bu sefer de Battlefield 6 fragmanı sızdırıldı, Oyun severler için Bu sefer de Battlefield 6 fragmanı sızdırıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Bu sefer de Battlefield 6 fragmanı sızdırıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Bu sefer de Battlefield 6 fragmanı sızdırıldı

Battlefield 6 fragmanı geçtiğimiz dakikalarda sızdırıldı. Sizi bilmem ama ben bu sızıntılardan dolayı oyuna olan heyecanımı biraz kaybetmiş durumdayım. Gerilla pazarlama taktiği gibi gelmeye başladı ve her sızıntıda oyuna olan beklentim de nedense düşmeye başladı. Yine de ilk oynanış fotoğrafları ve hikaye modu fragmanından ziyade çoklu oyuncu modu için bu heyecanım sürdürmekte diyebilirim.

Hatırlayacağınız gibi sızıntılar ilk kez ekran fotoğrafları ile başlamış, ardından ise bazı kısa videolar bu sızıntıları takip etmişti. Oyunla alakalı o kadar çok sızıntı oldu ki bunu fırsat bilen bazı kullanıcılar sahte videolar yapmaya bile başladı. Nitekim bu videolardan birisi bir önceki günlerde ortaya çıkmış ve büyük bir oyuncu kitlesi, basın elemanı aracılığıyla gerçek sanılmıştı. Oyunun sahte videosu ile alakalı yaptığımız Battlefield 6 haberine buradan varabilirsiniz.

Battlefield 6 ilk fragmanı sızdırıldı

Konumuza dönecek olursa bu sefer de Battlefield 6 fragman sızıntısı ile karşı karşıya geldik. Reddit üzerinden yayına giren bu fragmanda çözünürlük doğal olarak biraz düşük ve ekranın ortasına da bir ‘reaksiyon meme’ yerleştirilmiş. Battlefield 6 için yaşanan yeni sızıntıya incelediğimizde ise önceden kesitler halinede gördüğümüz sahneleri içerdiğini de fark ediyoruz. Hava araçlarının çizimlerde de sözü edilen ada üzerinden uçması ile başlayan bu fragmanda bir çok aksiyon sahnesine de yer verilmiş. Yaşanan tüm bu aksiyon sahneleri ise fırlatılmak üzere olan füzelerin etrafında gerçekleşiyor. Zaten fragmanın sonuna doğru füzelerin havalandığını ama anladığım kadarıyla havada imha edilerek büyük bir patlamaya yol açtıkları gözüküyor. Ortaya çıkan bu sızıntı fragmana aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Battlefield 6 gelen ilk bilgilere göre 2030’lu senelerda, olabileceken şimdilerden 10 yıl sonrasını konu edinecek. Bu nedenle daha gelişmiş araçlar ve günümüze yakın olsalar da farklı teknoloji ve silahlar ile yüz yüze kalacağız. Drone’lar, robotlar oyunun ana enerjikleri içinde yer Yıkım hususunda bi hayli iddialı bulunacağı gösterilen Battlefield 6‘nın bir geçiş oyunu bulunacağı öncedenden açıklanmıştı. Yani oyun PC, PS5 ve Xbox Series X gibi platformların bunun yanında bir önceki nesil konsolları da es geçmeyecek. 

Bu sefer de Battlefield 6 fragmanı sızdırıldı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu