Dizi Haberleri

Bu hafta üç dizi final yapıyor

Bu hafta üç dizi final yapıyor, Dizi ve film severler için Bu hafta üç dizi final yapıyor konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Bu hafta üç dizi final yapıyor ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Bu hafta üç dizi final yapıyor

Final yapan dizilerden biri Star TV’de yayına giren Sefirin Kızı adlı dizi oldu. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in başrollerinde olduğu dizi reytinglerinin düşmesi nedeni ile 11 Mayıs Salı akşamı 52. bölümü ile seyirciye veda ediyor. 

Final yapacak diziler listesinde bulunan bir diğer dizi ise Fox TV’de yayına giren Baraj dizisi oluyor. Baraj, 11 Mayıs Salı akşamı 39. bölümü ile ekranlara elveda diyecek. 

Diğer final yapan dizi ise Show TV’de yayına giren Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizi olarak yayınlanacak. 15 Mayıs Cumartesi akşamı 64. bölümü ile ekranlara elveda diyecek. 

Finallerin bunun yanında sezon finali yapacak olan dizilerde var. Bunlar ise Yasak Elma ve Akıncı. Bu iki dizi de bu hafta sezon finali ile sezonu kapatacak.

Bayramdan dolayı yayınlanmayacak diziler

Bayram tatili sebebiyle bazı diziler yayınlanmayacak. Bu diziler, Masumiyet, Akrep, Alev Alev, Bir Zamanlar Kıbrıs, Camdaki Kız, Arka Sokaklar ve Menajerimi Ara.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu