Dizi Haberleri

Bozkır Arslanı Celaleddin Temur Melik kimdir? Sezgin Erdemir kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin Temur Melik kimdir? Sezgin Erdemir kimdir?, Dizi ve film severler için Bozkır Arslanı Celaleddin Temur Melik kimdir? Sezgin Erdemir kimdir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Bozkır Arslanı Celaleddin Temur Melik kimdir? Sezgin Erdemir kimdir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Bozkır Arslanı Celaleddin Temur Melik kimdir? Sezgin Erdemir kimdir?

ATV ekranlarında yeni yayına giren Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde en fazla dikkat çeken karakterlerden birisi de Temur Melik oldu. Peki Temur Melik karkaterini kim canlandırıyor?

 

Sezgin Erdemir kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde bulunan Temur Melik kişiliğini Sezgin Erdemir canlandırmakta. 12 Ocak 1976 doğumlu olan 45 yaşındaki kabiliyetli oyuncu, Temur Melik kişiliği ile birlikte gündemde. Daha önce bir çok film ve dizide yer almış olan Sezgin Erdemir, bu sefer de Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Temur Melik kişiliğiyle karşımıza geliyor.

Koçum Benim dizisi ile ünlenen yakışıklı ve kabiliyetli oyuncu, kariyeri boyunca toplam 11 dizide yer almıştır. Birçok filmde de rol almış olan Sezgin Erdemir, bu sefer de Temur Melik kişiliğiyle oyunculuğunu sergileyecek. Kösem Sultan Mahpeyker’de de Şehzade Murat olarak tanıdığımız Sezgin Erdemir’in Temur Melik kişiliğinde sergileyeceği oyunculuk merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu