Dizi Haberleri

BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li “İlk ve Son” Dizisinin Çekimlerine Başlandı

BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li “İlk ve Son” Dizisinin Çekimlerine Başlandı, Sinema ve dizi takipçileri için BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li “İlk ve Son” Dizisinin Çekimlerine Başlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li “İlk ve Son” Dizisinin Çekimlerine Başlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li “İlk ve Son” Dizisinin Çekimlerine Başlandı

BluTV’nin başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’ye bulunduran, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstüne aldığı İlk ve Son isimli dizisinin çekimlerine başlandı. 

BluTV, sosyal platform hesapları üzerinden başrollerinde Özge Özpirinçci ve İstanbullu Gelin, Kırmızı Oda gibi yapımlarda bulunan Salih Bademci’yi bir araya getiren İlk ve Son isimli dizisinin çekimlerine başlandığını açıkladı. Dizinin yönetmenliğini ise Kırmızı Oda, Kusursuz, Hercai gibi yapımlarda yönetmen olarak bulunan Cem Karcı üstleniyor.

Netflix’in Tolga Karaçelik ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getiren, Bir Denizaltı Hikâyesi adıyla anılan yeni dizisinde seyirci karşısına çıkacak olan Özge Özpirinçci öte yandan da başrollerini Salih Bademci ile paylaşacağı İlk ve Son dizisinin çalışmalarına başladı. Bademci ise Netflix’te seyirciyle bir araya gelecek olan, Gökçe Bahadır, Barış Arduç gibi isimleri bir araya getiren Kod Adı: Kulüp dizisiyle seyirciyle bir araya gelecek.

İlk ve Son Dizisi, Yaşam ve İlişkilere Odaklanan Bir Aşk Hikâyesini Anlatacak

BluTV’nin yaptığı paylaşımlarda dizi, “yaşamın ve ilişkilerin tüm gerçekliğiyle anlatıldığı, herkesin kalbine dokunacak bir aşk hikâyesi” kelimeleriyle tanımlanıyor. Aynı zamanda İlk ve Son, Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ilk dijital projesi olacak.

Çekimlerin başladığını duyurmak üzere paylaşılan videoda bi hayli neşeli görünen Salih Bademci ve Özge Özpirinçci ikilisi şaka yoluyla dizinin yaptıkları paylaşımdan daha iyi bulunacağını dile getirdi.

Oyuncu ekibinde bulunan bulunan isimler ve yapılan paylaşımda yakalanan pozitif atmosferiyle merak uyandıran diziyle alakalı gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: BluTV

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu