Dizi Haberleri

BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li İlk ve Son Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li İlk ve Son Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li İlk ve Son Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li İlk ve Son Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

BluTV’nin Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’li İlk ve Son Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

BluTV’nin başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’ye bulunduran İlk ve Son isimli dizisinden tanıtım fragmanı yayınlandı. 

BluTV, sosyal platform hesapları üzerinden başrollerinde Özge Özpirinçci ve İstanbullu Gelin, Kırmızı Oda gibi yapımlarda bulunan Salih Bademci’yi bir araya getiren İlk ve Son isimli dizisinin çekimlerine başlandığını açıkladı. Senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Kırmızı Oda, Kusursuz, Hercai gibi yapımlarda yönetmen olarak bulunan Cem Karcı üstleniyor.

Netflix’in Tolga Karaçelik ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getiren, Bir Denizaltı Hikâyesi adıyla anılan yeni dizisinde seyirci karşısına çıkacak olan Özge Özpirinçci, öte yandan da başrollerini Salih Bademci ile paylaşacağı İlk ve Son dizisinin çalışmalarına başladı. Bademci ise Netflix’te seyirciyle bir araya gelecek olan, Gökçe Bahadır, Barış Arduç gibi isimleri bir araya getiren Kod Adı: Kulüp dizisiyle seyirciyle bir araya gelecek.

İlk ve Son, Deniz ve Barış’ın 10 Yıla Yayılan Aşk Hikâyesini Konu Alacak

BluTV’nin yaptığı paylaşımlarda dizi, “yaşamın ve ilişkilerin tüm gerçekliğiyle anlatıldığı, herkesin kalbine dokunacak bir aşk hikâyesi” kelimeleriyle tanımlanıyor. Aynı zamanda İlk ve Son, Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ilk dijital projesi olacak.

Daha önce dizinin çekimlerin başladığını duyurmak üzere paylaşılan videoda bi hayli neşeli görünen Salih Bademci ve Özge Özpirinçci ikilisi şaka yoluyla dizinin yaptıkları paylaşımdan daha iyi bulunacağını belirtmişti.

Şimdi ise diziden paylaşılan ilk tanıtım fragmanında Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin canlandırdıkları karakterler içinde yaşanan tutku dolu anları seyirci ile buluşturuyor. Dizi, aşkları genç yaşta başlayan Deniz ve Barış karakterlerinin ilişkilerinin tutku dolu anlarla dolu ilk zamanlarından başlayarak aradan geçen 10 yıllık bir zaman içinde ilişkilerini çoğu zaman imkansız bir serüven hâline getiren olaylarla birlikte mercek altına alacak. BluTV, resmi Twitter üzerinden dizi ile alakalı yaptığı paylaşımda “İlkleri unutulmaz, sonları kaçınılmazdı.” notunu düştü.

Oyuncu ekibinde bulunan bulunan isimler ve konu aldığı tutkulu aşk hikâyesiyle dikkat çeken dizinin seyirci ile ne zaman buluşacağı ise halen bilinmemekte.

Kaynak: BluTV

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu