Dizi Haberleri

BluTV Temmuz Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmler Açıkladı

BluTV Temmuz Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmler Açıkladı, Sinema ve dizi takipçileri için BluTV Temmuz Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmler Açıkladı konusunu ele aldık.. Yazımızda BluTV Temmuz Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmler Açıkladı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

BluTV Temmuz Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmler Açıkladı

BluTV, temmuz ayında Sokağın Çocukları dizisinin bunun yanında, başta Cahil Periler olmak üzere Ferzan Özpetek imzalı birden fazla yapımı ve Wong Kar Wai’nin In the Mood for Love, Chungking Express gibi filmlerini seyirci ile buluşturacak.

Yerli ve yabancı içerikleriyle oldukça büyük beğeni alan BluTV, bu sene 23 Temmuz- 8 Ağustos içinde yaşanacak Tokyo 2020 Olimpiyatları’nın en büyük yayıncısı olarak tüm sporseverlere birbirinden keyifli müsabakaları bi hayli beğeni alan dijital platformda izleme fırsatı sunacak.

Aynı zamanda BluTV, temmuz ayında hem dizi hem de film severleri tatmin etmeye hazırlanıyor. Fenomen dizi Sıfır Bir’in yapımcıları aracılığıyla hayata geçirilen ve yönetmen koltuğunda Sıfır Bir’in yönetmeni Kadri Beran Taşkın’ın oturduğu; sokağın gerçek sahiplerinin sert hikâyelerini seyredenlerle buluşturan BluTV özel yapımı Sokağın Çocukları, üçüncü sezonuyla 8 Temmuz’da başlıyor. Seyircisini bol aksiyonlu bir dünyanın içine çekmeye hazırlanan dizinin yeni sezonu, çiçeği burnunda suç hikâyeleriyle seyircisine heyecanlı dakikalar vaat ediyor.

Bunun yanı sıra Discovery+’ın öne çıkan içeriklerinden GameStop: The Wall Street Hijack, The Wolf of Wall Street lakaplı Jordan Belfort’ın sunumuyla bir grup amatör tüccarın Wall Street profesyonellerini kendi oyunlarında mağlup etme hikâyesini BluTV’de anlatacak.

BluTV’nin Arşivine Wong Kar Wai ve Ferzan Özpetek İmzalı Filmler Eklendi

BluTV

Temmuz ayında BluTV, arşivine Wong Kar Wai‘nin bir çok filmini ekliyor. Sıra dışı bir aşk hikâyesini anlatan In the Mood for Love ile bir yazarın yaşamının aşkı olduğuna inandığı kadını kaybettikten sonra yaşamına giren kadınlarla olan ilişkisini konu alan 2046 gibi filmlerin bunun yanında Wong Kar Wai imzalı Chungking Express, Happy Together, Fallen Angels, Ashes of Time (Redux) filmleri platformun abonelerine sunduğu arşivdeki yerini alacak.

Büyük bir İtalyan ailenin komedi, dram ve romantizm dolu sımsıcak hikâyesini seyredenlere sunan SerseriMayınlar ve bir araba kazasında kocasını kaybetmesinin ardından kocasıyla alakalı bilmediği gerçeklerin peşine takılan bir kadının öyküsünü konu alan Cahil Periler başta olmak üzere; Özpetek’in Harem Suare, Karşı Pencere, Kutsal Yürek, Mükemmel BirGün, Şahane Misafir ve Kemerlerinizi Bağlayın filmleri de temmuz ayında yine BluTV’de seyirciyle bir araya gelecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu