Oyun Haberleri

Bloodborne’da kolayca Kan Yankısı kasmanızı sağlayacak farm bölgesi ortaya çıktı

Bloodborne’da basit bir şekilde Kan Yankısı kasmanızı sağlayacak farm bölgesi yaşandı, Oyun severler için Bloodborne’da basit bir şekilde Kan Yankısı kasmanızı sağlayacak farm bölgesi yaşandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Bloodborne’da basit bir şekilde Kan Yankısı kasmanızı sağlayacak farm bölgesi yaşandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Bloodborne’da basit bir şekilde Kan Yankısı kasmanızı sağlayacak farm bölgesi yaşandı

PlayStation 4 playtormuna özel olarak çıkan From Software’ın son oyunu Bloodborne şu an büyük bir kitle aracılığıyla oynanıyor. Oyunun dillere destan zorluğuysa, oyuncuları yeni yöntemler aramaya teşvik ediyor.

Bilmeyenler için belirteyim; Dark Souls II’nin aksine, Bloodborne’da herhangi bir spawn limiti yok. Yani siz bölgeye girdiğinizde her seferinde yaratıklar yeniden canlanıyor. Durumlar bu şekilde idrak edince, oyuncular da kendilerine Kan Yankısı kasabilecekleri yerler aramaya başlıyorlar.

Bunlardan ilki aşağıdaki videoda belirtiliyor. Sadece 3 dakikada 5.700 Kan Yankısı elde edilebiliyor, saate vurulduğundaysa 115.000 Kan Yankısı kasılmış oluyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu