Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir? Hilal Altınbilek kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir? Hilal Altınbilek kimdir?, Dizi ve film severler için Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir? Hilal Altınbilek kimdir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir? Hilal Altınbilek kimdir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir? Hilal Altınbilek kimdir?

Son senelerın ileri gelen oyuncularından birisi olan ve gösterdiği performans ile büyük büyük alkış alan Hilal Altınbilek merak edilmeye başlandı. ATV ekranlarında yayına giren Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ki performansı ile büyük beğeni toplarken birden fazla kişi Altunbilek’in görev aldığı diziler ve yaşamını inceliyor.

2018 senesinden katıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları içinden 3. Sezonda ayrılacağı açıklanan Hilal Altnbilek Züleyha kişiliği ile birden fazla birinin gönlünde taht kurdu.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi?

Dizinin yeni bölümünde Ümit her şeyi anlatmak üzere Züleyha’nın evine gider. Lakin onu gittiği yerde kaza yapmış olarak bulur. Hamile olduğunu öğrenen Ümit daha da hırslanır ve bomba patlatır. Demir aşkı için her şeyi yapmaya hazır olan Ümit’in Züleyha’yı ölüme terk edeceği söyleniyor.

Hilal Altınbilek kimdir?

11 Şubat 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu aslen Kosovalıdır. Ege Üniversitesi İşletme Fakültesinde okuduğu zamanlar amatör olarak oyunculuğa başlayan Altınbilek bir marka aracılığıyla tertip edilen güzellik müsabakasında ilk 5’e girerek modelliğe başlamıştır.

2009 – 2010 senelerında Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Haydar Elçığ’dan oyunculuk dersleri alan Altınbilek ilk defa 2011 senesinde Derin Sular dizisinde görev alarak sektöre giriş yapmıştır.

2013 – 2014 senelerında Karagül dizisinde, 2016 senesinde Hayatımın Aşkı dizisinde görev alan Hilal Altınbilek 2018 senesinden beri Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha kişiliğine hayat vermektedir.

Hilal Altınbilek görev aldığı diziler

2011 – Derin Sular

2013 – 2014 – Karagül (Özlem)

2016 – Hayatımın Aşkı (Nil)

2018 – Bir Zamanlar Çukurova (Züleyha)

Hilal Altınbilek görev aldığı filmler

2018 – Çocuklar Sana Emanet

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu