Oyun Haberleri

Biomutant videosu oyunun güzelliklerini gözler önüne seriyor

Biomutant videosu oyunun güzelliklerini gözler önüne çıkarıyor, Oyun severler için Biomutant videosu oyunun güzelliklerini gözler önüne çıkarıyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Biomutant videosu oyunun güzelliklerini gözler önüne çıkarıyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Biomutant videosu oyunun güzelliklerini gözler önüne çıkarıyor

Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve ara ara yayına giren içerikler ile kendini hatırlatan Biomutant videosu ile bir kez daha karşımıza çıktı. Oyunun yayına giren bu yeni videosunda daha çok yüz yüze kalacağımız dünya ile ilgili görüntülere yer verilmiş. Aksiyon yapısını RPG enerjikleri ile birleştiren oyunda kıyamet sonrası bir senaryo işleyişi ile yüz yüze kalacağız. Farklı sonlara da sahip bulunacağı gösterilen oyunda, adından da anlaşıldığı gibi mutant güçlerimiz de mühim bir yer teşkil edecek. 25 Mayıs’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan oyun geriye uyumluluk desteği aracılığıyla Playstation 5 ve Xbox Series X / S konsolları üzerinden de oynanabilecek.

Biomutant videosu oyunun dünyasına yakında zamandan bakmamızı sağlıyor

Biomutant videosu oyunun güzelliklerini gözler önüne seriyor

Oyunun bu yeni videosu hikayesi yönünden da bi hayli mühim bir yere sahip olan Hayat Ağacı görüntüsü ile başlıyor. Ölmek üzere olan bu ağaç dünyanın nasıl bir yer haline bürüneceğinin de en büyük nedenlerinden biri olacak. Bu ağacı kurtarmak veya ölüme terk etmek ise oyunda yüz yüze kalacağımız seçenekler içinde yer alıyor diyebiliriz. Yemyeşil bir ova üzerine konumlanan bu ağacın köklerinin ne kadar büyük olduğu da bu videoda net bir biçimde gösterilmiş.

Biomutant ön inceleme

Daha sonra ise volkanik bölgeler, yerleşim alanları veya karlı bölgeler dahil olmak üzere oyunda ne gibi bölgelere gideceğimiz vurgulanmış. Videoda bunun bunun yanında atmosferi tamamlayan unsurlara yer verildiğini de göze çarpıyor. Bunun dışında olabileceken gece gündüz döngüsü bulunacağının vurgulandığı bir sahneyle de karşılaşıyoruz. Oyunun güzelliklerini gözler önüne seren bu videoya aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu