Oyun Haberleri

Biomutant Star Wars temalı bir video ile karşımıza çıktı

Biomutant Star Wars temalı bir video ile karşımıza çıktı, Oyun severler için Biomutant Star Wars temalı bir video ile karşımıza çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Biomutant Star Wars temalı bir video ile karşımıza çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Biomutant Star Wars temalı bir video ile karşımıza çıktı

Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve son kez dünyasını gösteren bir video yayına giren Biomutant Star Wars temalı bir video ile karşımıza çıktı. 4 Mayıs Star Wars günü için özel olarak yayına giren bu yeni videoda oyunun videosu adeta bir Star Wars film fragmanı gibi hazırlanmış. Tıpkı son Star Wars filmi olan Rise of Skywalker fragmanında olduğu gibi benzer bir kurgu ile karşılaşıyoruz. O fragmanda gözüken ara sahneler ve yazılar goğrudan Biomutant’ın bu yeni videosuna uydurulmuş diyebiliriz. Oyunun bu yeni videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Biomutant Star Wars temalı bir video yayınlandı

Aksiyon yapısını RPG enerjikleri ile birleştiren oyunda kıyamet sonrası bir senaryo işleyişi ile yüz yüze kalacağız. Farklı sonlara da sahip bulunacağı gösterilen oyunda, adından da anlaşıldığı gibi mutant güçlerimiz de mühim bir yer teşkil edecek. 25 Mayıs’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan oyun geriye uyumluluk desteği aracılığıyla Playstation 5 ve Xbox Series X / S konsolları üzerinden de oynanabilecek.

Biomutant ön inceleme

Biomutant Star Wars temalı bir video ile karşımıza çıktı

Biomutant ile ilgili

Yeni Dünya’nın Sonunun geldiği bir hikâyenin gidişatında eylemleriniz büyük bir rol oynar. Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda ve ya onları bir araya getirecek veya hepsini alt edecek kadar kuvvetli birine ihtiyaçları var… Dünyada size yolculuğunuzun her bir adımını anlatan bir Anlatımcı kılavuzluk edecek fakat sağ kalma hikâyenizin nasıl biteceğini belirleyecek olan şey sizin eylemleriniz ve seçimleriniz olacak.

Dünyayı ve altındaki yerleri yürüyerek, mekanik aletlerle, jet-skiyle, balonla yahut alana özgü bineklerle keşfetme hususunda özgürsünüz. Ölmekte olan verimsiz toprakları, yer altındaki tünelleri ve sığınak ağlarını keşfedin ve dağlarda veya takımadalarda kendi yolunuzu bulun. Bu canlı ve renkli dünya çapında yapılacak bir çok keşif, çözülecek gizem, karşılaşılacak yaratık ve tanışılacak garip karakterler mevcut.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu