Oyun Haberleri

Biomutant için 3 dakikalık saf oynanış videosu yayınlandı

Biomutant için 3 dakikalık saf oynanış videosu yayınlandı, Oyun severler için Biomutant için 3 dakikalık saf oynanış videosu yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Biomutant için 3 dakikalık saf oynanış videosu yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Biomutant için 3 dakikalık saf oynanış videosu yayınlandı

Uzun süren sessizliğinin ardından çıkış tarihi yaklaştıkça ara ara yayına giren videolar ile karşımıza çıkmaya devam eden Biomutant için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Oyunun bu yeni videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz. Oyunun sevkiyatcısı olan THQ Nordic aracılığıyla yayına giren videoya incelediğimizde kesintisiz, saf bir oynanış videosuna yer verildiğini göze çarpıyor. Böylelikle hem oyunun atmosferi hem de genel enerjikleri daha net bir biçimde oyunculara gösterilmiş. Yayınlanan bu yeni videoya aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Biomutant Star Wars temalı bir video yayınlandı

Oyunun bu videosunda hem dövüş enerjikleri hem de haritada nasıl ilerleyeceğimiz hususunda bir çok soru işareti giderilmiş. Oyunun aksiyon yapısı akıcı duruyor ve atmosfer olarak da bi hayli doyurucu gözüküyor diyebiliriz. Zaten aksiyon yapısını RPG enerjikleri ile birleştiren oyunda kıyamet sonrası bir oyun ile yüz yüze kalacağız. 25 Mayıs’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan oyun geriye uyumluluk desteği aracılığıyla Playstation 5 ve Xbox Series X / S konsolları üzerinden de oynanabilecek.

Biomutant ön inceleme

Biomutant için 3 dakikalık saf oynanış videosu yayınlandı

Biomutant ile ilgili

Yeni Dünya’nın Sonunun geldiği bir hikâyenin gidişatında eylemleriniz büyük bir rol oynar. Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda ve ya onları bir araya getirecek veya hepsini alt edecek kadar kuvvetli birine ihtiyaçları var… Dünyada size yolculuğunuzun her bir adımını anlatan bir Anlatımcı kılavuzluk edecek fakat sağ kalma hikâyenizin nasıl biteceğini belirleyecek olan şey sizin eylemleriniz ve seçimleriniz olacak.

Dünyayı ve altındaki yerleri yürüyerek, mekanik aletlerle, jet-skiyle, balonla yahut alana özgü bineklerle keşfetme hususunda özgürsünüz. Ölmekte olan verimsiz toprakları, yer altındaki tünelleri ve sığınak ağlarını keşfedin ve dağlarda veya takımadalarda kendi yolunuzu bulun. Bu canlı ve renkli dünya çapında yapılacak bir çok keşif, çözülecek gizem, karşılaşılacak yaratık ve tanışılacak garip karakterler mevcut.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu