Dizi Haberleri

Beni Bırakma 614.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti ATV

Beni Bırakma 614.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti ATV, Dizi ve film severler için Beni Bırakma 614.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti ATV konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Beni Bırakma 614.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti ATV ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Beni Bırakma 614.bölüm fragmanı ve 27 Mayıs 2021 Perşembe özeti ATV

Beni Bırakma 614.bölüm fragmanı ile Perşembe günü ATV’de seyirciyle bir araya gelecek. Her bölümüyle çok bi hayli beğeni alan günlük dizi Beni Bırakma 613.bölüm fragmanı ful HD biçimde haberimizin detay kısmından izleyebilirsiniz.

Beni Bırakma 614.bölüm izle 27 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 14:00’de yeni bölümüyle ATV’den yayına girecek.

Beni Bırakma 614.bölüm fragmanı

Beni Bırakma 614.bölüm canlı yayın 27 Mayıs 2021 Perşembe ATV ekranlarında olacak. Hafta içi her gün saat 14:00’de yeni bölüm yayına giren Beni Bırakma 614.son bölümle 27 Mayıs 2021 Perşembe günü yayına girecek. Beni Bırakma 614.bölüm fragmanı halen yayınlanmadı. Fragman yayına girdiğinda yazımıza eklenecektir.

Son zamanda özellikle pandemi sebebiyle dizilerin yayın saatleri civarında değişiklik olabiliyor. Bu nedenle seyirciler Beni Bırakma yeni bölüm bu hafta yayına girecek mı, Beni Bırakma yeni bölümde ne olacak ve son bölümde ne oldu gibi sorular araştırılıyor.

Beni Bırakma son bölümde neler oldu?

Yusuf, Arzu’dan Bora ile Asya’nın kardeş olduğunu öğrenir. Bu sarsıcı gerçeğin ardından Arzu kaybolan fotoğraflarınde de Asya ile ilgisi bulunacağını söyler. Yusuf ise Asya’dan şüphelenmeye başlar.

Yusuf Asya’nın gerçekleri itiraf etmesini istese de Asya kabul etmez. Hakan Firuze’nin kendisini affetmesi için hazırladığı sürpriz yemek ile olan biteni değerlendirme şansı elde eder. Hakan’a karşı siniri ağır ağır geçen Firuze, abisiyle Aylin’in baş başa yemekte olduğunu öğrendiğinde sırrının ortaya çıkmasının endişesine kapılır.

ATV Beni Bırakma yeni bölüm fragman izlemek için tıklayınız…

Beni Bırakma konusu ne?

Aile olmanın, aşkın ve sadakatin sınandığı Sayar Ailesi Ankara’nın en köklü ve tanınmış ailelerindendir. Ailenin babası Cengiz çok ufak yaşlardan bu yana çalışarak kendisini geliştirmiş işleri büyütmüştür. Geleneklerine bağlı birisi olan Cengiz ailesini de buna göre yetiştirmiştir.

Ailenin büyük oğlu Tarık babası gibi disiplinli ve çalışkandır. Tarık ortaklarının kızı olan Meltem ile birlikte çalışmaktadır ve herkes onların evlenmesini ister. Tarık’ın yaşamı ise hukuk öğrencisi Sıla ile tanışmasıyla tamamen değişir. Ailenin ufak oğlu Emre ise doktordur. Onun yaşamı ise Zeynep’e aşık olmasının ardından değişik bir yola girer. Arzu Hanım’ın senelerdır sakladığı gerçekler Zeynep ile birlikte ortaya çıkacaktır. Arzu bundan dolayı ikiliin ilişkisine istemez. Cengiz ise öğrendiği gerçeklerle adeta şoka girer.

Beni Bırakma oyuncuları

Emrah Akduman,

 Esengül Aypek,

Özlem Boyacı,

Şebnem Gürsoy,

Fatih Gühan,

Gökberk Yıldırım,

Hazal Eylül Çelik,

Derya Doğruöz,

Mehmet Boray İsabetli.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu