Dizi Haberleri

beIN CONNECT Haziran Ayı Programı

beIN CONNECT Haziran Ayı Programı, Sinema ve dizi takipçileri için beIN CONNECT Haziran Ayı Programı konusunu ele aldık.. Yazımızda beIN CONNECT Haziran Ayı Programı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

beIN CONNECT Haziran Ayı Programı

beIN CONNECT haziran ayı programında Pinocchio, Domina ve Black Monday gibi dikkat çekici yapımlar yer alıyor.

beIN CONNECT, haziran ayında öte yandan yeni dizileri seyirci ile buluştururken, öte yandan da bi hayli beğeni alan dizilerin yeni sezonlarını seyircilerin beğenisine sunuyor.

Ünlü Roma imparatoru Augustus Caesar’ın eşi Livia Drisilla’nın hikâyesini anlatan, Livia kişiliğini canlandıran Kasia Smutniak’a, Game of Thrones’un oyuncularından Liam Cunningham, Claire Forlani, Isabelle Adjani ve Christine Bottomley gibi isimlerin eşlik ettiği Domina, 24 Haziran’da başlıyor.

Yaşadığı şehir, açgözlü bir maden şirketi aracılığıyla yıkılma tehlikesiyle yüz yüze kalan ve maden şirketine karşı savaş başlatan lise öğretmeni Sarah Cooper’ın hikâyesini anlatan, başrolde Stella Baker’ı seyrettiğimiz The Republic of Sarah, 30 Haziran’da başlıyor.

Başrollerini Katie Stevens, AishaDee, Meghann Fahy’nin paylaşımı yaptığı, gerçekte Cosmopolitan dergisinden ilham alınarak yaratılan bi hayli beğeni alan kadın dergisi Scarlet’in çalışanı üç genç kadının maceralarını konu edinen The Bold Type 5. ve final sezonuyla 11 Haziran’dan bu yana beIN CONNECT’te.

Siyahilerin yoğun bir biçimde yaşadıkları Brooklyn’in Flatbush mahallesinde bir grup arkadaş içinde yaşanan keyifli hadiseleri konu alan Flatbush Misdemenaors 8 Haziran’da başlıyor.

Çaldığı Mercedes’le insanları öldüren psikopat bir katil ile onu yakalamaya çalışan emektar bir dedektifin savaşını anlatan, Emmy ödüllü Brendan Gleeson’a yine Emmy ödüllü Holland Taylor ile Mary-Louise Parker’ın bunun yanında Harry Treadwell ve Kelly Lynch’in eşlik ettiği, Stephen King’in aynı adlı hikayesinden bir araya getirilen Mr. Mercedes, 7 Haziran’dan bu yana, beIN CONNECT’te diziseverlere sunuluyor.

Elementary ve Black Monday‘in yeni sezonları da bu ay beIN CONNECT’te seyirci ile bir araya gelecek diziler içinde yer alıyor.

Yepyeni Lezzetlerle “Şemsa’nın Hikayesi” Devam Ediyor!

“Gıda coğrafyadır.” inanışı ile İstanbul’da 18 yıl boyunca işlettiği efsane lokanta Kantin’in ardından Şef Şemsa Denizsel, bir zeytinliğe aşık olup Kuzey Ege’ye göçüyor ve burada da mutfağını, sofrasını, yaşamını mevsimlere ve yöresine göre düzenleyerek çiçeği burnunda bir hayata başlıyor. beIN ORIGINALS içeriği olan Şemsa’nın Hikayesi, her bölümünde değişik bir malzemeyi odağına alıp 13 farklı lezzeti seyircisine sunduğu ilk sezonunun ardından şimdi çiçeği burnunda lezzetlerle ve bambaşka 13 malzemeyle kaldığı yerden sürdürmekte. Şemsa Denizsel’in Kuzey Ege’ye ve malzemeye duyduğu heyecanı seyircileriyle buluşturan Şemsa’nın Hikayesi ikinci sezonuyla 25 Haziran’dan bu yana beIN CONNECT’te.

beIN CONNECT Haziran Ayında Yeni Filmleri Sinemaseverlerle Buluşturuyor

Barb and Star Go to Vista Del Mar

Florida’da tatile gitmek için yaşadıkları ufak kasabadan ilk kez ayrılan Barb ve Star’ın maceralarını konu edinen Barb ve Star Tatilde – Barb and Star Go to Vista Del Mar, Türkiye’de ilk kez, 1 Haziran’da seyirci ile buluşuyor.

Vietnam askerine karşı ölüm kalım savaşı veren Avustralyalı ve Yeni Zelandalı askerlerin hikâyesinin anlatıldığı, Travis Fimmel ve Luke Bracey’nin başrolde olduğu Yakın Tehlike – Danger Close: The Battle of Long Tan, sinemalardan sonra ilk kez, 1 Haziran’da beIN CONNECT’te.

Sakin kasabaları motosikletli bir çete aracılığıyla işgal edilen bir şerifin bu acımasız suçlularla savaşını konu edinen, Guy Pearce’ın başrolde olduğu Huzur Bozanlar – Disturbing the Peace, Türkiye’de ilk kez, 2 Haziran Çarşamba ekrana geliyor.

Dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için harekete geçen Poppy ve Branch’ın maceralarını konu alan Troller Dünya Turu – Trolls World Tour, sinemalardan sonra ilk kez, 10 Haziran’da seyirci ile buluşuyor.

Nicolas Cage’in olduğu ve cinayetle suçlanan bir babanın masumiyetini ispatlama çabasının anlatıldığı Fırtınalı Bir Gece – Grand Isle, Türkiye’de ilk kez, 13 Haziran’da beIN CONNECT’te.

İtalyan yazar Carlo Collodi’nin 1883 tarihli Pinokyo’nun Maceraları kitabına dayanan, 2021 Akademi Ödülleri’nde 2 adaylık alan Pinokyo – Pinocchio, sinemalardan sonra ilk kez, 15 Haziran Salı, beIN CONNECT’te seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de sinemalardan sonraki ilk gösterimleri beIN CONNECT’te yapılacak bu filmlerin bunun yanında farklı yapımlar da bu ay beIN CONNECT’in film kataloğuna eklenecek. Bu filmlerin başında Paris, Texas, Suffragette, Rudderless, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse, Kaygı, Demolition, Paranormal Activity: The Ghost Dimension, The Walk ve Chappie geliyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu