Oyun Haberleri

Battlefield Mobil oyunu önümüzdeki sene geliyor

Battlefield Mobil oyunu önümüzdeki sene geliyor, Oyun severler için Battlefield Mobil oyunu önümüzdeki sene geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Battlefield Mobil oyunu önümüzdeki sene geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Battlefield Mobil oyunu önümüzdeki sene geliyor

EA’in bloğunda yapılan açıklama sonrası yeni bir Battlefield Mobil oyunu için kollar sıvanmış durumda. DICE Genel Müdürü Oskar Gabrielson aracılığıyla ypaılan açıklamaya göre, oyun çok kısa süre içinde tanıtılacak.

Battlefield Mobil oyunu önümüzdeki sene geliyor

Açıklamaya göre yeni Battlefield mobil oyunu, mevcut herhangi bir oyunun devamı veya genişlemesi şeklinde olmayacak. Tamamen bağımsız bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Testleri çoktan başlayan oyunla alakalı başka herhangi bir ayrıntı yayınlanmadı. Lakin PC ve konsollar için geliştirilen Battlefield ekibine, EA blog yazısı üzerinden, bir stüdyo daha katıldığını doğruladı: EA Gothenburg. İsveç stüdyosu “oyundaki teknolojiyi bir sonraki düzeyye taşıyor.”

Battlefield Mobil oyunu önümüzdeki sene geliyor

Yapılan açıklamanın bir kısmını aşağıda bulacaksınızdır:

“Vizyonumuzda her zaman Battlefield’ı daha fazla platforma getirme düşüncesi yer alıyordu. Bu nedenle, seneler süren prototip aşamasının ardından, Industrial Toys’daki dostlarımızın, topyekün savaşı 2022’de mobil cihazlara ve tabletlere getirecek bir Battlefield oyunu için DICE ekibiyle sıkı bir çalışma yürüttüğünü büyük bir mutlulukla duyurmak istiyorum.

Unutmayın, bu bağımsız bir oyun olacak. Konsol ve PC için yaptığımızdan tamamen farklı ve mobil platforma özel olarak tasarlanan bir oyun. Her yerde Battlefield oynama düşüncesini gerçekleştirecek, tam gelişmiş ve beceri temelli bir deneyim olmak üzere iToys aracılığıyla sıfırdan yapılıyor. Bu mobil oyun önümüzdeki yılki lansmanı öncesinde şimdi test dönemine giriyor ve ayrıntı kısmı yakında zamanda sunacağız.

Önümüzdeki iki Battlefield oyununu size göstermek için sabırsızlanıyorum.”

Bize de Call of Duty Mobile karşısında atılan adımı bilave edip görmek kalıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu