Oyun Haberleri

Battlefield 6 yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı

Battlefield 6 yeni ekran fotoğrafları yaşandı, Oyun severler için Battlefield 6 yeni ekran fotoğrafları yaşandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Battlefield 6 yeni ekran fotoğrafları yaşandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Battlefield 6 yeni ekran fotoğrafları yaşandı

Battlefield 6 ekran fotoğrafları, daha doğrusu sızıntıları gelmeye sürdürmekte. Oyun için bildiğiniz gibi ilk kez hikaye ve oynanış ayrıntı kısmı sızdırılmış, ardından ise bu sızıntıları bazı medya dosyaları takip etmiti. Önce oyuna ait ilk ekran fotoğrafları ile karşımıza gelmişti. Daha sonra ise fragmandan alındığı söylenen ses dosyaları ortaya çıkmıştı. Ayrıca EA Games aracılığıyla yapılan bazı açıklamalar dışında oyunun haritasına dair söylentiler bile duymuştuk. Görünüşe bakılırsa Battlefield 6 açıklamasuna kadar bu sızıntılar ile daha çok karşılaşacakmışız gibi de geliyor. Çünkü yaşanan tüm bu sızıntıların ardından oyuna ait yeni ekran fotoğrafları de yaşandı.

Battlefield 6 ekran fotoğrafları gelmeye sürdürmekte

Daha önce yaşanan detaylarda Battlefield 6’nın şimdilerden 10 yıl ardından geçeceğine dair haberler ortaya atılmıştı. Askeri robotlar, gelişmiş dronelar, jetler, helikopterler ve tanklar gibi yakın önümüzdeki zamanlarda ekipmanları içereceği gösterilen oyunun hikaye modunda bunun bunun yanında taraf seçme gibi enerjiklere yer verileceğini öğrenmiştik. Yeni sızıntılar ise bu gelecek temasını biraz daha doğruluyor gibi gözüküyor. Çünkü önceden gösterilen roketlerin bunun yanında bu görüntülerde net olarak anlaşılmasa da farklı araçlara yer verildiği de gözüküyor. Sızan görsellerden bir tanesini ben robotik köpek benzeri bir şeye benzettim.

Bu sızıntılar içinde bunun bunun yanında önceden uzaktan gördüğümüz roket sahnesinin daha yakında zamandan alınan fotoğraflarıne de yer verilmiş. Yıkım hususunda bi hayli iddialı bulunacağı gösterilen Battlefield 6‘nın bir geçiş oyunu bulunacağı öncedenden açıklanmıştı. Yani oyun PC, PS5 ve Xbox Series X gibi platformların bunun yanında bir önceki nesil konsolları da es geçmeyecek. Çoklu oyuncu modunun 64’e 64 yani 128 kişi destekleyeceği gösterilen Battlefield 6 ekran fotoğraflarıne aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Battlefield 6 yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı

Battlefield 6 yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı

Battlefield 6 yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı

Battlefield 6 yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu