Oyun Haberleri

Battlefield 6 oyunundan kısa kesitler sızdırıldı

Battlefield 6 oyunundan kısa kesitler sızdırıldı, Oyun severler için Battlefield 6 oyunundan kısa kesitler sızdırıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Battlefield 6 oyunundan kısa kesitler sızdırıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Battlefield 6 oyunundan kısa kesitler sızdırıldı

Battlefield 6 ortaya çıkmadan bir çok söylentiyle yeni ekran fotoğrafları ve oyun ile ilgili detaylar aldığımız bu sürede, bu sefer GIF formatında yeni görüntüler internette dolaşmaya başladı. Dün paylaşımı yaptığımız ekran görüntüsü sızıntılarının ardından bugün de oyundan olduğu söylenen kesitleri gösteren bir dizi hareketli görsel sızdırıldı.

Battlefield 6 sızıntılarla gelmeye sürdürmekte

Şimdi sızdırılan hareketli görsellerin değeri biraz düşük olsa da temelde neye benzediği anlaşılıyor. Yine de bir uçak düşüşünü gösterdikleri apaçık ortada. Oyunun herhangi bir bölümünden mı yoksa bir fragmandan mı alındığı bilinmeyen bu fotoğrafların menşei artık ilerleyen zamanda oyunun açıklamasuyla birlikte netleşip açığa kavuşacaktır.

Şimdiye dek Battlefield 6 ile ilgili bildiklerimiz -yine sızıntılar aracılığıyla- oyunun gece/gündüz döngüsüne ve enerjik hava durumu değişikliklerine ev sahipliği yapacağı. Ayrıca oyuncuları silahlarının tamamını özelleştirebilecekleri bir oyun deneyiminin beklediğini de aktarabiliriz. Daha fazla yıkımın bulunacağı yapımda bunun bunun yanında geçmiş oyunlardan oyuncuların tanıyabileceği “Levolution” da bulunacak. Ayrıca bu sistemin yeni oyunda çekirdek unsurlardan biri olmasının planlandığı bilgisi yer alıyor. Tabi bunların birer söylenti olduğunu unutmayalım.

Şimdi Battlefield 6 olarak isimlendirdiğimiz oyunun bir söylentide yalnızca “Battlefield” adıyla anılacağı bilgisi yer alıyor. Oyun şimdilerden 10-15 yıl sonrası gibi yakın bir gelecekte geçecek ve insanüstü teknolojik silahların bunun yanında dronlar gibi daha basit ve yakın teknolojiye yönelik silahlarla yüz yüze kalacağız. Hatta sızdırılan bazı ekran fotoğrafları bu dronların varlığını netleştirmişti.

Yakın gelecekte EA’in de sonunda oyunun açıklamasuna dair ipuçları vermesiyle meraklı bekleyişin en azından sonlarına yaklaştığımızı bilinmekte. Twitter üzerinden yaptıkları imalı bir paylaşıma göre oyun Haziran ayında ortaya çıkacak. Bunun yanında gönderide bulunan “Boom” kelimesinin, öncedenki söylentilerde oyunda yüz yüze kalacağımız bir roket patlamasına işaret olup olmadığı hususunda kesin bir şey olmasa da, öyle görünüyor ki geçmiş söylentiler açıklamayla birlikte doğrulanacak.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu