Oyun Haberleri

Battlefield 6 haritaları hakkında iddialar geldi

Battlefield 6 haritaları ile ilgili iddialar geldi, Oyun severler için Battlefield 6 haritaları ile ilgili iddialar geldi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Battlefield 6 haritaları ile ilgili iddialar geldi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Battlefield 6 haritaları ile ilgili iddialar geldi

Call of Duty ve Battlefield oyunlarıyla alakalı bilgiler sızdırmasıyla bilinen Tom Henderson, bu sefer hayranların hoşuna gidebilecek yeni iddialar ile geldi. Söylediklerine göre Battlefield 6 haritaları gece gündüz döngüsüne sahip olacak ve hava durumu enerjik olarak değişebilecek. Hatta olası açıklama fragmanıyla alakalı yeni detaylar bile paylaşıldı.

  • Bakınız: Battlefield VI ilk günden Xbox Game Pass’e gelebilir

Battlefield 6 haritaları değişkenlik gösterebilecek

Geçen aylarda birkaç Battlefield 6 raporu yayınlayan ve basından bazı bireyler aracılığıyla onaylanan bu hususta saygın bir isim olan Tom Henderson’a göre, DICE’ın ulaşan nişancı oyunu şimdilerden 10-15 yıl ardından geçecek ve ismi yalnızca “BATTLEFIELD” olacak.

Bu haftanın başlarında yayına giren bir YouTube videosunda (aşağıdan izleyebilirsiniz) Henderson, ulaşan Battlefield 6 tanıtım fragmanında bir ıssız ada haritasının önümüze çıkacağını iddia etti.

“Fragmanın başlangıcı güzel, güneşli ve mavi bir gökyüzü ile başlıyor ve karanlık, yağmurlu bir karmaşa içinde sona eriyor” dedi. Savaş alanının bir fırtına / kasırga ile karışacağını dile getiriyor. Oyuncular, yeni oyunda Osprey askeri uçaklarını kontrol edebilecek ve bunların yedi yahut sekizinin tanıtım fragmanında sergileneceği bildiriliyor.

Fragmanın Battlefield 6 haritalarındaki gündüz/gece döngüsünü ve enerjik hava durumu değişimlerini göstereceğini, bunların oyunun büyük bir parçası olduğunu ve daha kapsamlı birden çok oyunculu deneyime odaklanacağını dile getiriyor.

Battlefield 4’ün en mühim özelliklerinden birisi olan Levolution’u DICE “Oyuncu bir sonraki adımda dünyayı nasıl etkileyeceğini seçecek ve dünveya onu aynı biçimde etkileyecek” şeklinde tanımlamıştı. BF4 çok oyunculu bir haritada çökmekte olan bir gökdelen gibi bazı özellikleri içeriyordu ve Henderson, Battlefield 6 haritaları için benzer özelliklerin “oyunun temel bir parçası” bulunacağını öne sürüyor.

Battlefield 6 haritaları hakkında iddialar geldi

Ayrıca söylenene göre oyun her zamankinden daha fazla oyuncuyu desteklemek için tasarlandı ve bu da haritaların hiç olmadığı kadar büyük bulunacağı manasına geliyor. Henderson önceden oyunun co-op oynanabilen yeni bir hikayeye sahip olduğunu öne sürmüştü fakat o zamandan beri aldığı bilgilerin yanlış yorumlandığını öne sürerek iddiasını geri çekmişti. 

  • Bakınız: BF6 sızdırılan yeni detaylar ile karşımıza çıktı

Tom Henderson son videosunda oyunun hususundan yahut potansiyel Xbox One, PlayStation 4 sürümlerinden halen haber alamadığını dile getirdi. DICE, 22 Nisan’da BF6 geliştirme süreciyle alakalı bir güncelleme yayınlayarak, oyunun şuana dekki en büyük geliştirme ekibine sahip olduğunu iddia etti ve hayranlarına yakında zamanda bir açıklama beklemelerini dile getirdi.

  • Bakınız: Battlefield mobil oyunu önümüzdeki sene geliyor

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu