Oyun Haberleri

Battlefield 6 fragman sesleri sızdırıldı

Battlefield 6 fragman sesleri sızdırıldı, Oyun severler için Battlefield 6 fragman sesleri sızdırıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Battlefield 6 fragman sesleri sızdırıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Battlefield 6 fragman sesleri sızdırıldı

Battlefield 6 fragman gösteriminin eli kulağında gibi gözüküyor. Her ne kadar geçtiğimiz yıl tertip edilen teknik demo gösteriminde yapım aşamasında olduğu açıklansa da Battlefield 6 açıklamasu ile halen karşılaşmadık. Buna rağmen özellikle son haftalarda oyun ile alakalı çok fazla sızıntı yaşanmaya başladı. İlk olarak fragmanı izleme şansına sahip olan oyuncular bazı sahneler ile ilgili açıklama yapmış ve oyunun hayranları da bu sahneleri çizimlere dökmüştü. Hemen ardından ise bir önceki günlerde Battlefield 6 ekran fotoğraflarınin sızdırılması ile karşımıza gelmişti. Bugün ise enteresan bir biçimde oyunun fragman sesleri sızdırıldı.

Battlefield 6 fragmanı her an yayınlanabilir

Gelen bilgiler, ekran fotoğrafları ve fragman seslerinin sızdırılmasının ardından Battlefield 6 fragmanının her an yayınlanabileceği de konuşulmakta. Tabi bu kadar çok sızıntı olunca büyük bir oyuncu kitlesi de yapılan bu sızıntıların bir nevi reklam çalışması olduğunu düşünüyorlar.

Çoklu oyuncu modunun 64’e 64 yani 128 kişi destekleyeceği gösterilen Battlefield 6 fragman seslerinin sızıntısı Reddit platformunda yapıldı. Paylaşılan bu seslere buraya tıklayarak varabilirsiniz.

Battlefield 6 fragman sesleri sızdırıldı

Sızdırılan fragman seslerini dinlediğimizde ise bizi yoğun sahne geçişine sahip bir fragmanın beklediğini aktarabiliriz. Büyük çatışma anları dışında jet sesleri ve tabi ki yıkılan binalara dair gürültüleri de bu fragman seslerinde net olarak duyuyoruz. Son bölümde ise bir füze kalkışını andıran ses efektleri gözleri üstüne topluyor. Zaten önceden ekran fotoğrafları sızıntısında ve gelen bilgilerde oyunun bir bölümünün uzayda geçebileceğine dair bilgiler verilmişti. Hatta ekran fotoğraflarınde büyük bir adada kalkmak üzere olan füzeleri de net bir biçimde görmüştük.

Battlefield 6’nın şimdilerden 10 yıl ardından geçeceğine dair iddialar ortaya atılmıştı. Askeri robotlar, gelişmiş dronelar, jetler, helikopterler ve tanklar gibi yakın önümüzdeki zamanlarda ekipmanları içereceği gösterilen oyunun hikaye modunda bunun bunun yanında taraf seçme gibi enerjiklere yer verileceği de belirtilmişti. 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu