Oyun Haberleri

Battlefield 6 ekran görüntüleri sızdırıldı

Battlefield 6 ekran fotoğrafları sızdırıldı, Oyun severler için Battlefield 6 ekran fotoğrafları sızdırıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Battlefield 6 ekran fotoğrafları sızdırıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Battlefield 6 ekran fotoğrafları sızdırıldı

Battlefield 6 ekran fotoğrafları sonunda yayınlandı. Oyun uzun zamandır yeni sızıntıları ile bildiğiniz gibi karşımıza çıkmaya sürdürmektedu. Daha önce oyunun hikayesi ve bazı oynanış mekanikleri ile alakalı detaylar sızdırılmıştı. Ayrıca EA Games aracılığıyla yapılan bazı açıklamalar dışında oyunun haritasına dair söylentiler duymuş, hatta bu haritaları görenlerin çizimleri ile karşımıza gelmişti. Bu çizimlerde bir adada olduğumuz ve burada gözüken fırtına özelliklerinden da bahsedilmişti. İşte önceden çizimleri ile karşımıza çıkan bu ada görüntüsü ile birlikte oyuna dair iki adet ekran görüntüsü sızdırıldı.

Battlefield 6 ekran fotoğrafları ilk defa yaşandı

Daha önce Battlefield 6’nın şimdilerden 10 yıl ardından geçeceğine dair iddialar ile karşımıza gelmişti. Askeri robotlar, gelişmiş dronelar, jetler, helikopterler ve tanklar gibi yakın önümüzdeki zamanlarda ekipmanları içereceği gösterilen oyunun hikaye modunda bunun bunun yanında taraf seçme gibi enerjiklere yer verileceği de belirtilmişti. Yeni sızıntılar ise oyunun ilk açıklama fragmanına odaklanmış durumda.

Ekran fotoğraflarınin kaynağı yine Tom Henderson oldu. Yaptığı bu sızıntılar ile hemen hemen resmi sızıntı kaynağı olarak göreceğimiz Tom Henderson, oyuna ait ekran fotoğraflarıni paylaşımı yaptı. Tom Henderson yayına girecek açıklama fragmanının bir ıssız adada başlayacağını zaten önceden belirtmişti. Bu ekran fotoğraflarınde de önceden bahsi geçen bu adayı göze çarpıyor. Diğer ekran görüntüsünde ise bir kokpit içinde yer alıyoruz ve hemen önümüzde bir füze gözleri üstüne topluyor. Çoklu oyuncu modunun 64’e 64 yani 128 kişi destekleyeceği gösterilen Battlefield 6 ekran fotoğraflarıne aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Battlefield 6 ekran görüntüleri sızdırıldı

Battlefield 6 ekran görüntüleri sızdırıldı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu