Dizi Haberleri

Baş Belası dizisi ne zaman başlayacak? Baş Belası dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Baş Belası dizisi ne zaman ekranlara gelecek? Baş Belası dizisi konusu ve oyuncu kadrosu, Dizi ve film severler için Baş Belası dizisi ne zaman ekranlara gelecek? Baş Belası dizisi konusu ve oyuncu kadrosu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Baş Belası dizisi ne zaman ekranlara gelecek? Baş Belası dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Baş Belası dizisi ne zaman ekranlara gelecek? Baş Belası dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Baş Belasıdizisi ne zaman ekranlara gelecek?

Heyeycanla beklenen dizi Baş Belası’nın halen ne zaman ekranlarda bulunacağına dair bilgi yayınlanmadı. Gelişmler olduğunda haberimizin detay kısmında sunacağız.

İpek Gümüşçü ailesini daima öncelikli  gören ve eb değer verdiği şey olarak görmektedir. Gümüşçü yaşamındaki bazı dengelerin farklı yollara sapması sebebiyle emniyette psikolog olarak çalışmaya başlar. İpke bunun yanı sıra çocukluktan beri polisye merakı olan bir kişidir. Böylelikle cinayet büro baş komiseri Şahin Kara ile bu yollarla birden fazla kez karşılaşacaktır. Baş Belası dizisi Kara ve Gümüşçü karakterleri ile polisiye serüvenlerini izleyiclerle paylaşacak.

Baş Belası oyuncu kadrosu

İşte “Baş Belası” dizisinde rol alan oyuncular ve isimleri:

İrem Helvacıoğlu

Seçkin Özdemir

Dilara Aksüyek

Bülent Düzgünoğlu

Neşe Baykent

Taner Rumeli

Yılmaz Kunt

Buçe Buse Kahraman

Ali Mert Yavuzcan

Ergül Miray Şahin

Özgür Cem Tuğluk

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu