Dizi Haberleri

Barış Arduç, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine katıldı

Barış Arduç, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine katıldı, Dizi ve film severler için Barış Arduç, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine katıldı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Barış Arduç, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine katıldı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Barış Arduç, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine katıldı

TRT 1’in alakayla takip edilen dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu, ilk sezonunun ardından ikinci sezon çalışmalarına başladı. Toplamda 4 sezon sürecek dizinin, birinci sezonu sona ererken, diğer sezonlar için çalışmalar hız kazandı. Birinci sezonda Melikşah dönemini ele alan dizi, diğer sezonlarda Sultan Alparslan dönemini ele alacak. Dizide Sultan Alparslan’ı hayat verecek isim de belirlendi. Başarılı oyuncu Barış Arduç, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine katılarak Sultan Alparslan kişiliğine hayat verecek.

En son Show TV’de yayına giren Çukur dizisinde bulunan Arduç, asıl çıkışını Kiralık Aşk dizisinde yapmıştı. Daha sonra Kuzgun dizisinde de başrolde bulunan yakışıklı oyuncu, son haftalarda adından çok fazla söz ettiriyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu