Oyun Haberleri

Back 4 Blood kart sistemi hakkında oynanış videosu yayınlandı

Back 4 Blood kart sistemi ile ilgili oynanış videosu yayınlandı, Oyun severler için Back 4 Blood kart sistemi ile ilgili oynanış videosu yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Back 4 Blood kart sistemi ile ilgili oynanış videosu yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Back 4 Blood kart sistemi ile ilgili oynanış videosu yayınlandı

Aralarında Left 4 Dead yapımcılarının da olduğu zombi temalı yeni oyun Back 4 Blood kart sistemi ile alakalı yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Oyunun yeniden oynanmasına etki edecek olan bu kart sistemi hem önceden hazırlanmış hem de rastgele kart desteleri ile oyunun farklılaşmasını ve her turda değişik bir deneyim yaşamamızı planlıyor. Back 4 Blood kart sistemi için yayına giren videoya ve şirketin konu ile ilgiliki yaptığı açıklamaya aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Back 4 Blood kart sistemi nasıl olacak?

Video yaş sınırlamasından dolayı yalnızca Youtube üzerinden izlenebilmektedir.

Warner Bros. Games ve Turtle Rock Studios, her oyunda deneyiminizi geliştiren ve her oyunun enerjik olmasını sağlayan ve benzersiz hissettiren yeni bir özellik: Kart Sistemi’ne derinlemesine bir bakış sunan yeni Back 4 Blood fragmanını paylaşımı yaptı. Oyuncular, önceden hazırlanmış bir desteyi seçerek doğrudan aksiyona dalabilir yahut kendi tamamen kişiselleştirilmiş kart destelerini oluşturmak için Kart Sisteminin geniş özelleştirme alternatiflerinden faydalanabilirler.

Back 4 Blood, oyuncuların eylemlerini, sağlığını ve seçimlerini izleyen perde arkasında çalışan Oyun Yönetmeni olarak anılan uyarlanabilir yapay zekadan faydalanır. Kart Sistemi değiştiricileri aracılığıyla çevre koşullarını değiştirerek, önüne geçer ekleyerek ve özel mutasyonları serbest bırakarak buna göre yanıt verir. Oyuncular, Oyun Yöneticisine karşı strateji oluşturmak için belirli kartları tercih ederek, teçhizatı güçlendirmekten silahları yeniden doldurmaya kadar, yollarına çıkan düşman ordularını ele geçirerek oyunu değiştirebilirler.

Back 4 Blood kart sistemi hakkında oynanış videosu yayınlandı

Back 4 Blood, eleştirmenlerin beğenisini kazanan Left 4 Dead serisinin yaratıcılarından birinci şahıs bir eşli zombi nişancı oyunudur ve heyecan verici, enerjik ve bi hayli değişken, özelleştirilebilir aksiyon sunar. Back 4 Blood hikayesi, insanlığın çoğunun parazit Devil Worm aracılığıyla öldürüldüğü yahut enfekte olduğu felaket bir salgından sonra geçiyor. Tarifsiz olaylarla yürekleri katılaşan ve insanlığın sonuncusu için savaşmaya cesaretlendirilen bir grup kıyamet gazisi, Ridden olarak anılan hastalıklı dehşeti alt etmek ve dünyayı geri almak için buluştu.

Back 4 Blood, 12 Ekim 2021’de Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için satışa sunulacak. Ön siparişlere bonus Fort Hope Elite Silah Skin Pack verilecek. Oyuncular, ulaşan uygulamalı testlere katılma şansı için oyunun resmi sitesinden kayıt olabilirler.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu