Oyun Haberleri

Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı

Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı, Oyun severler için Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı

Back 4 Blood karakterleri için bir tanıtım videosu yayınlandı ve bu videoda oyunda The Cleaners olarak adlandırılan bu ekibin öne çıkan ayrıntı kısmına yer verildiğini göze çarpıyor. Left 4 Dead oyunları ile hatırlayacağımız Turtle Rock stüdyosu aracılığıyla geliştirilen oyun, uzun süredir geliştirilmesine karşın geçtiğimiz yıl açıklamalmuştu. Bu yeni video ve karakterler ile ilgili şirketin yaptığı açıklama şu biçimde;

Back 4 Blood fragmanında “The Cleaners”ı tanıyoruz

Video, oynanabilir sekiz Cleaner’ın (Holly, Walker, Doc, Karlee, Jim, Hoffman, Evangelo ve Mom) her birini tanıtıyor ve arka planlarını, ayrıntı kısmını ve oyun içi kabiliyetlerini anlatıyor. Fragman bunun bunun yanında canavar Breakers, grotesk Ogres, çığlık atan Snitchers, yırtıcı Hags ve daha fazlası dahil olmak üzere oyuncuların üstleneceği Ridden varyantları yelpazesine bir bakış sağlıyor.

Back 4 Blood Cleaners ekibi 

  • Holly –Ailesini Devil Worm’a kaptırdıktan sonra, Holly Forrester tüm enerjisini Cleaner olmaya yönlendirmeyi öğrendi ve ekibi bir arada tutan kişi olarak bilinmekte. Çivili beyzbol sopasıyla kuşanıp, ona sevgiyle “Dottie” diyor, Holly’nin dayanıklılığı ve inatçı tavrı takımın moralini yükseltmeye faydalı oluyor ve genelde kıyametin karanlığında bir ışık olarak görülüyor.
  • Walker –Beş kardeşin en büyüğü olan Elijah Walker, çalışkan, mavi yakalı bir ailenin çocuğu olarak Evansburgh’da dünyaya geldi. Eski Ordu Korucusu ve savaş gören emektar, zengin bir ön cephe savaş deneyimi ile son derece kabiliyetli. Walker birkaç kelimelik bir kişidir, fakat konuştuğunda, dövüşe olan bağlılığına saygı duyan Cleaner dostlarının dikkatini çeker.
  • Doc –Fort Hope’un ayakta kalmasında etkili oldu, fakat bu Doc’un Amerika’ya ilk geldiğinde beklediği hayattan çok uzaktı. Son derece bağımsız olan Doc, kariyer için sosyal yaşamı feda etti. Yıllar sonra nihayet Mom’da bir dostluk ruhu bulmuştu. Çöküş’ten sonra, Doc’un mantıksız tutumu ve pragmatik bakış açısı ona iyi hizmet etti. Doktor tutumuna alışması da biraz zaman alsa da, hiç kimse onun çok iyi bir doktor ve acımasız bir atışçı olduğunu inkar etmiyor.

Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı

  • Karlee –Collapse’ten bu yana Fort Hope’un eteklerinde hayatta kalan Karlee yalnızca kendine güvendi. Kimse onun ile ilgili pek bir şey bilmiyor ve bunda sorun yok. Başlangıçta en iyi ihtimalle bir baş belası ve en kötü ihtimalle bir yağmacı olarak görülse de, eylemleri defalarca hangi tarafta olduğunu ispatladı. Şimdi Ridden yükselişteyken, hayatta kalanlarla birlikte savaşmayı seçti. İsmen bir Cleaner olmayabilir, ama tavrıyla bunu telafi etmekten daha fazlasını yapıyor.
  • Jim –Kimse Finleyville ve etrafındaki ilçeyi Jim gibi tanımıyor. Küçük yaşlardan bu yana babasıyla birlikte kırsala gider, en iyileriyle avlanır ve tuzak kurardı.  Ordudaki bir görevden sonra, yalnızca Collapse aracılığıyla harap edildiğini görmek için eve döndü. Şimdi yerini en güvenilir Cleanerlar içinde buldu. Ekibiyle art arda savaşmadığı zamanlarda, Ridden istilasının yolunu açmak için sevdiği Pennsylvania’nın kırsalında dolaşıyor.
  • Hoffman – Titiz bir birey, hevesli bir hazırlayıcı ve komplo teorisyeni. Enfeksiyon çıktığında, o ve annesi, dünyanın geri kalanı kaosa sürüklenirken fırtınadan uzaklaştılar. Annesi uykusunda öldükten ve malzemeleri bittikten sonra, Devil Worm dünyasıyla yüzleşmek için yatılı evinden ayrıldı. Howard Robert Hoffman gerçekten kabiliyetli ve iyi kalpli, takımın yararlı bir parçası olma hususunda oldukça önemli istek duyuyor. Cleaners’ın bir parçası olarak, nihayet her zaman istediği aileye rastladı – yalnızca onu bulmak için zombi kıyametinden geçmek zorunda kaldı.
  • Evangelo – Takımdaki en genç ve en az işinde uzman Cleaner olabilir, fakat bi hayli hızlı öğrendiğini ispatlanmıştır. Bir dövüşte iyi olmanın bunun yanında, Evangelo kendisini ekibin sadık ve güvenilir bir üyesi olarak ispatladı. Özellikle gergin olduğunda çok konuşma eğilimindedir, fakat bir Cleaner olmak için gerekenlere sahip olduğunu göstermeye heveslidir.
  • Mom –Mom’un Finleyville’de hayatta kalanların sesi olmasına şaşıran tek kişi kendisiydi. Bir meydan okumadan asla kaçınmaz ve her zaman başkalarının gereksinimlerini kendisinin yerine koyar. Yine de, otoriteyi bozmaya alışkın biri için, yeni keşfettiği sorumluluğu arada bir onu tedirgin ediyor. Mom Cleanerlara güvenmesine rağmen, özellikle oğlunun ölümünden bu yana, diğer önderlerin stratejilerini birden fazla kez sorguladı. Mom’un amacı basit, Ridden’dan intikam almak.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu