Sinema Haberleri

B Planı filmi konusu ne? B Planı filmi oyuncuları kimler?

B Planı filmi konusu ne? B Planı filmi oyuncuları kimler?, Dizi ve film severler için B Planı filmi konusu ne? B Planı filmi oyuncuları kimler? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. B Planı filmi konusu ne? B Planı filmi oyuncuları kimler? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

B Planı filmi konusu ne? B Planı filmi oyuncuları kimler?

2010 yapımı B Planı filmi, oyuncu kadrosu ve konusu ile gözleri üstüne topluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Alan Poul otururken başrolleri Jennifer Lopez ve Alex O-Loghlin paylaşıyor.

B PLANI FİLMİ KONUSU NE?

Kadınlarının çoğunun naif rüyası: İşler sarpa sardığında bir koca bulmak ve hemen akabinde “annelik” duygusu. Zoe da uzun süredir beyhude bekleyişine bir son vermek istemektedir; doğru adam ve tam zamanında bir çocuk! Kararı kesindir; O artık anne olmak istemektedir.

Stan ile tanışan Zoe için o kuvvetli bir baba figürüdür. İlişkileri ilerledikçe, Zoe ve Stan iyi anlaşmaya vardıklarını görürler. Baba adayını bu kez gerçekten bulduğunu duyumsayan Zoe ortada büyük bir sorun görmektedir; Zoe hamiledir ve bu durumu Stan’den saklamaya kararlıdr. Babasız da çocuk büyütebileceğini düşünen Zoe sır saklama hususunda pek kabiliyetli değildir.

B PLANI FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Jennifer Lopez, Alex O’Loughlin, Michaela Watkins

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu