Dizi Haberleri

Atiye Dizisinin 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

Atiye Dizisinin 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Atiye Dizisinin 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Atiye Dizisinin 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Atiye Dizisinin 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

Atiye dizisinin 3. sezonundan ilk fragman yayınlandı. Atiye 3. sezon, seyirciyle 17 Haziran’da bir araya gelecek.

Netflix’in Türkiye yapımı ikinci orijinal dizisi olan Atiye, geçtiğimiz yıl ikinci sezonuyla seyirci karşısına çıktı. Beren Saat‘in başrolünü üstüne aldığı dizi ilk sezonundaki göz ardı edilemeyecek kusurlar sebebiyle eleştirmenler aracılığıyla pek beğenilmedi ve dizinin ikinci sezonu da bu durumu değiştirecek bir yenilik sunmadı. Atiye 3. sezon ise seyirciyle 17 Haziran’da bir araya gelecek.

Geçen günlerde Netflix Türkiye haziran ayı programını tanıtmak maksadıyla yayına giren fragmanda Atiye’nin üçüncü sezonunun seyirciyle 17 Haziran‘da buluşacağı açıklamalmuştu. Şimdi ise dizinin 3. sezonundan ilk görseller ve fragman paylaşıldı.

Atiye 3. Sezon, Beren Saat’in Başrolünü Üstlendiği Dizinin Finalini Yapacak

Şengül Boybaş‘ın Dünyanın Uyanışı adlı kitabından bir araya getirilen dizi, genç ve güzel ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik hikâyesini anlatıyor. Ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat yaşayan Atiye, dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle kendisini beklemediği bir maceranın içinde buluyor.

Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe içindeki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfedince, Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar veriyor. Bu gizem perdesi aralandıkça genç kadının karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani içindeki her şeyi sorguluyor.

Atasay Koç ve Cansu Çoban’ın kaleme aldığı üçüncü sezonuyla final yapmaya hazırlanan dizinin oyuncu ekibinde bulunan Beren Saat’in bunun yanında Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunu Burcu Alptekin ve Gökhan Tiryaki’nin paylaşımı yaptığı son sezonda bunun yanı sıra bu isimlere Selma Ergeç, Senan Kara ve Lara Tonka gibi yeni isimler de katılıyor.

Final sezonundan paylaşılan sinopsise göre; şimdiye kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz senedir kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan seneler sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den yararlanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

İkinci sezonun bıraktığı noktadan tam 8 yıl sonra başlayıp Atiye ve Erhan’ın iki soyun devamı olan Aden isimli kızlarına ulaşma savaşının peşine düşecek olan Atiye 3. sezon seyirciyle 17 Haziran’da Netflix’te bir araya gelecek.

Kaynak: Netflix Türkiye

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu