Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Valhalla ilk genişleme paketi bugün çıkıyor

Assassin’s Creed Valhalla ilk genişleme paketi bugün çıkıyor, Oyun severler için Assassin’s Creed Valhalla ilk genişleme paketi bugün çıkıyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Assassin’s Creed Valhalla ilk genişleme paketi bugün çıkıyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Assassin’s Creed Valhalla ilk genişleme paketi bugün çıkıyor

Ubisoft’un geçtiğimiz yıl çıkan oyunu Assassin’s Creed Valhalla için geliştirilen ilk genişleme paketi Wrath of the Druids bugün itibari ile oyunun çıktığı tüm platformlara geliyor. Bizim de inceleme fırsatını bulduğumuz bu genişleme paketinde İrlanda’ya seyehat ediyor ve antik Druid kültürünün gizemlerini yeni görevler eşliğinde çözmeye çalışıyoruz. Ubisoft’un ek paket ile ilgili verdiği bilgiler şu biçimde;

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids bugün çıkıyor

Eivor’un yeni macerası, oyunculardan büyüleyici ve güzel İrlanda’ya yolculuğa çıkarak eski bir druid kültü olan Danu’nun Çocuklarının gizemlerini çözmelerini isteyecek. Oyuncular, İrlanda mitlerini ve halk bilimini yakında zamandan inceleyip İrlanda krallarının ülkeyi birleştirmesine yardım ederken perili ormanlar ve göz kamaştırıcı alanlarda mücadele edecekler.

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids inceleme

Hikâye, Eivor’un uzun süredir kayıp olan kuzeni Barid aracılığıyla İrlanda’ya çağrılmasıyla başlar. Tehlikeli bir yolculuğa çıkmak ve savaşan fraksiyonları birleştirmek için İrlanda’nın Yüksek Kralı Flann Sinna aracılığıyla hızla görevlendirilirler. İlgi çekici ama tehlikeli olan Keltik İrlanda, üç vilayet ve Dublin şehri dahil olmak üzere keşfedilecek çiçeği burnunda bir bölgedir. Genişletmede bunun bunun yanında Devler Kaldırımı, Tara Tepesi, Black Pig’s Hendeği, Ben Bulben ve daha fazlası gibi ünlü tarihi simgeler de bulunmaktadır.

Ubisoft Bordeaux* aracılığıyla geliştirilen Wrath of the Druids, Assassin’s Creed Valhalla’ya yeni özellikler ve içerikler getiriyor:

  • Kaynakları toplamak için İrlanda krallarının kraliyet isteklerini yerine getirin.
  • İrlanda’nın halka kalelerini fethederek sahiplenin, Dublin’in servetini büyütmek ve ticaret yollarına hükmetmek için ittifaklar kurun ve böylece burayı ticaretin ana merkezi haline getirin.
  • Dublin’i gelişen bir şehir yapmak için denizaşırı ülkelerle ender bulunan kaynakları ve egzotik ödülleri takas edin.
  • Yepyeni bir silah türünde ustalaşın: Sickle yani orak, çift elle kullanılabilen bi hayli hızlı ve ölümcül bir kılıçtır.
  • Viking Salute, Smoke Bomb Arrow, Irish Hound Summoning ve Sickle Combo gibi yeni yetenek ve becerileri kullanın.
  • Druid’lerin, Drengr’ların, İrlandalı fraksiyonların ve yeni tanınmış yaratıkların gizemli bir kültü olan Danu’nun Çocukları dahil yeni kuvvetli düşmanlarla savaşın ve onları alt edin.
  • Eivor’un yelkenlisi, atı, kuzgunu, dövmeleri, saçı ve yerleşim dekorasyonları için daha fazla kişiselleştirme seçeneği ile çeşitli yeni teçhizatlar ve silahları keşfedin.

Assassin's Creed Valhalla ilk genişleme paketi bugün çıkıyor

Genişletmeyi oynamak, ana oyunun hikâyesini tamamlamış olmayı gerektirmez. Wrath of the Druids, oyuncular İngiltere’ye vardıklarında ve ilk hikâye bölümlerinden birini (Grantebridgescire yahut Ledecestrescire) bitirdiktan sonra erişilebilir olacak. Wrath of the Druids’i oynamak için zorunlu bir güç düzeysi yoktur.

Assassin’s Creed Valhalla; Xbox Series X|S, Xbox One konsolları, PlayStation®5, PlayStation®4, Windows PC için Epic Games Store ve Ubisoft Store’un bunun yanında Stadia ve Amazon Luna’da. Wrath of the Druids genişletmesi bağımsız olarak 24,99 avro karşılığında satın alınabilir. Oyuncular genişletmeye şu anda 39,99 avro karşılığında sunulan Sezon Kartı ile de ulaşabilir. Sezon Kartı bunun bunun yanında; Assassin’s Creed Valhalla Gold, Ultimate ve Collector’s sürümlerinin bir parçası olarak yer alıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu