Dizi Haberleri

Aşk-ı Memnu setinden 11 yıl sonra gelen fotoğraf duygulandırdı! Hazal Kaya paylaşım yaptı

Aşk-ı Memnu setinden 11 yıl sonra gelen fotoğraf duygulandırdı! Hazal Kaya paylaşım yaptı, Dizi ve film severler için Aşk-ı Memnu setinden 11 yıl sonra gelen fotoğraf duygulandırdı! Hazal Kaya paylaşım yaptı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Aşk-ı Memnu setinden 11 yıl sonra gelen fotoğraf duygulandırdı! Hazal Kaya paylaşım yaptı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Aşk-ı Memnu setinden 11 yıl sonra gelen fotoğraf duygulandırdı! Hazal Kaya paylaşım yaptı

Bir dönemin efsaneleri içinde bulunan Aşk-ı Memnu dizisi ile alakalı hiç paylaşılmayan bir fotoğraf gündeme geldi. 11 yıl sonra bulunan set fotoğrafını oyuncu Hazal Kaya’da sosyal platform hesabından paylaşırken görsel Aşk-ı Memnu takipçilerini duygulandırdı.

Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanında televizyon ekranlarına bir araya getirilen Aşk-ı Memnu dizisi setinden 11 yıl sonra gelen fotoğraf oyuncuları ve dizi takipçilerini duygulandırdı.

Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin başrollerinde olduğu dizinin zamanında ki izlenme oranları Türk televizyon tarihinde mühim yer tutmaya sürdürmekte.

Paylaşım ilk kez Aşk-ı Memnu dizisi set fotoğrafçısı Şinasi Serçe aracılığıyla yapılırken paylaşılan fotoğraf kısa bir sürede dizi oyuncuları aracılığıyla da paylaşıldı.

Hazal Kaya paylaşım yaptı

Çekilen fotoğraf ardından duygularını gizleyemeyen Hazal Kaya, ‘Dünden beri bu fotoğrafa bakıp duruyorum. Ufacıktım. Çok zor geliyordu bir sürü şey, keyfini çıkarabileceklerimin çoğunu kaçırdım galiba bu yüzden. Neler öğrendim, çok zorlandım, yoruldum ama hep çok sevdim. Baktıkça özlüyorum o zamanı. İyi ki bir araya gelmişiz’ notu ile paylaşımda bulundu.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu