Dizi Haberleri

Aşk-ı Memnu Beşir kimdir? Baran Akbulut hakkında bilgiler

Aşk-ı Memnu Beşir kimdir? Baran Akbulut ile ilgili bilgiler, Dizi ve film severler için Aşk-ı Memnu Beşir kimdir? Baran Akbulut ile ilgili bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Aşk-ı Memnu Beşir kimdir? Baran Akbulut ile ilgili bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Aşk-ı Memnu Beşir kimdir? Baran Akbulut ile ilgili bilgiler

Türk dizi tarihinin en mühim yapımları içinde bulunan Aşk-ı Memnu dizisinde bulunan Baran Akbulut, geçirdiği değişimle gündeme oturdu. Aşk-ı Memnu dizisinde Beşir kişiliğine hayat veren Akbulut, değişimiyle herkesi şaşırttı. Akbulut’un yeni halini görenler, intenet üzerinden Akbulut ile alakalı araştırmalar yapmaya başladı. Baran Akbulut kimdir, kaç yaşındadır? İşte detaylar…

Baran Akbulut ile ilgili bilgiler

12 Nisan 1984’te hayata gözlerini açan Akbulut, İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimini Eskişehir’de alan Akbulut, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Buradan mezun olduktan sonra oyunculuğa başlayan Akbulut, ilk kez popüler dizi Aşk-ı Memnu’da yer almıştır. Aşk-ı Memnu’da Beşir kişiliğine hayat veren Akbulut, bu diziyle büyük bir çıkış yapmıştır ve tanınırlığını arttırmıştır. Aşk-ı Memnu’nun ardından, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Yedi Güzel Adam gibi dizilerde bulunan Akbulut, son kez Star TV’de yayına giren Kuzgun adlı dizide yer almıştır. Dizilerin bunun yanında beyaz perdede bulunan Akbulut, Çanakkale 1915, Son, El Yazısı, Usta gibi filmlerle de seyirci karşısına çıkmıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu