Dizi Haberleri

Aşk 101 2. Sezon İzleyici ile 30 Eylül’de Netflix’te Buluşacak

Aşk 101 2. Sezon İzleyici ile 30 Eylül’de Netflix’te Buluşacak, Sinema ve dizi takipçileri için Aşk 101 2. Sezon İzleyici ile 30 Eylül’de Netflix’te Buluşacak konusunu ele aldık.. Yazımızda Aşk 101 2. Sezon İzleyici ile 30 Eylül’de Netflix’te Buluşacak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Aşk 101 2. Sezon İzleyici ile 30 Eylül’de Netflix’te Buluşacak

Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Alina Boz ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin oynadığı Aşk 101 dizisinin 2. sezonu, seyirci ile 30 Eylül’de Netflix’te bir araya gelecek. 

İlk sezonuyla geçtiğimiz senenin nisan ayında seyirci ile buluşan Aşk 101 dizisi ikinci sezonuyla geri dönüyor. Netflix‘in Türkiye yapımı ilk orijinalleri içinde olan dizinin 1. sezonu özellikle Osman kişiliği ve onun cinsel yönelimi hususunda ortaya atılan manasız iddialar ve sansür uygulamalarına maruz kalmış olabileceği yönündeki tartışmalar ile gündeme gelmişti.

Sisteme direnirken öte yandan da yetişkin dünyasına adım atmaya hazırlanan bir grup asi gence odaklanan dizi, seyircisini lise senelerına götüren hikâyesi ve oyuncu ekibinde bulunan bulunan Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerle birlikte geri dönüyor. Aşk 101 2. sezon, seyirci ile 30 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te bir araya gelecek.

Aşk 101 2. Sezon, 30 Eylül’de Tüm Dünya ile Aynı Anda Netflix’te!

Netflix, dizinin ikinci sezonunun yayınlanacağı tarihi kısa bir tanıtım fragmanı aracılığıyla açıkladı. “Eğer doğru dala tutunmazsan, hayat seni hiç istemediğin yerlere sürükleyebilir. Hayatla savaşmak için aşkı mı yoksa tüm hızıyla sana doğru ulaşan sistemin içinde yetişkin olmayı mı seçersin?” sorusundan hareketle yola çıkan, Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstüne aldığı ikinci sezonda Osman ilk kez aşık oluyor. Işık, Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri içinde sıkışıp kalıyor.

Büyüyüp tekrar buluştuklerinde geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalacak olan grup, ikinci sezonunda da tüm dünyayı değiştirmeye çalışmaya devam edecek.

Aşk 101 2. sezon ile alakalı gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu