Dizi Haberleri

Arka Sokaklardan Şevket Çoruh diziden ayrılacak mı? Mesut Komiser yerine kim gelecek?

Arka Sokaklardan Şevket Çoruh diziden ayrılacak mı? Mesut Komiser yerine kim gelecek?, Dizi ve film severler için Arka Sokaklardan Şevket Çoruh diziden ayrılacak mı? Mesut Komiser yerine kim gelecek? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Arka Sokaklardan Şevket Çoruh diziden ayrılacak mı? Mesut Komiser yerine kim gelecek? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Arka Sokaklardan Şevket Çoruh diziden ayrılacak mı? Mesut Komiser yerine kim gelecek?

Senelerdir yayın yaşamına devam eden Arka Sokaklar her hafta yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Her hafta heyecanlı sahneleri seyirciye sunan dizinin son bölümünde Mesut Komiserin başına gelenler merak konusu oldu. Dizinin hayranları Mesut Komiserin diziden ayrılığ ayrılmayacağını merak etmeye başladı.

Yapım şirketinden açıklama geldi

Arka Sokaklar’ın en bi hayli beğeni alan karakterlerinden olan Mesut Komiserin, dizinin son bölümünde yaşananlardan sonra  diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu olmuştu. Dizinin hayranları yapım şirketinin açıklama yapmasını bekliyordu. Bunların üzerine dizinin yapımcılığını yapan Erler Film, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu ve Mesut Komiserin diziden ayrılmayacağını açıkladı. Erler Film, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Arka Sokaklar dizisinde sürpriz gelişme!” üst başlığı ile başlayan ve Mesut Komiser kişiliğini büyük başarıyla canlandıran Şevket Çoruh’un diziden ayrıldığı haberi doğru değildir.”

Şevket Çoruh kimdir?

Arka Sokaklar dizisi ile binlerce kişiyin ilgisini çeken Şevket Çoruh, Mesut kişiliğine hayat vermektedir. Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul’a doğmuştur. Kendisi aslen Artvinlidir. Başarılı oyuncu ilk okul ve orta okul eğitimlerini Üsküdar’da bulunan Taşkemtep İlkokulunda almıştır. Lise eğitimini ise Kartal Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Bu eğitimlerinden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almaya başlamıştır.

Şevket Çoruh, 3 Nisan 2017 tarihinde İstanbul Kadıköy’de “Baba Sahne” adında bir tiyatro kurmuştur. Kendisi 1989 senesinden bu yana bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. Özellikle de Kokoreççi tiplemesi ile bütünleşmiş ve tanınmıştır. Çoruh, 2006 senesinde Arka Sokaklar dizisi ile seyircilerin yaşamına girmiş ve hala bu dizide Mesut Komiser kişiliğini canlandırmaktadır.  

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu