Dizi Haberleri

AppleTV+’ın Başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’a Yer Veren The Morning Show Dizisinin 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

AppleTV+’ın Başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’a Yer Veren The Morning Show Dizisinin 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için AppleTV+’ın Başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’a Yer Veren The Morning Show Dizisinin 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda AppleTV+’ın Başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’a Yer Veren The Morning Show Dizisinin 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

AppleTV+’ın Başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’a Yer Veren The Morning Show Dizisinin 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

AppleTV+’ın başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’a bulunduran The Morning Show dizisinin 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı.

AppleTV+’ın başrollerinde Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell’e bulunduran The Morning Show dizisinin 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman, dizinin merkezinde bulunan sabah programının iki sunucusundan birisi olan Alex Levy’nin programdan ayrıldığını ortaya koyuyor.

İlk sezonunu mühim bir dönüm noktasıyla sonlandıran dizinin ikinci sezonunda da olaylar son bulmuyor. Hollywood dünyasının merkezinde bulunan bir sabah programının kamera arkasında sürdürdüğü sağlıksız çalışma ortamının sunuculardan birinin sorumlusu olduğu cinsel taciz vakalarının yaratmasıyla birlikte gözler önüne serilmesini konu alan dizi ilk sezonunu etkileyici bir noktada kapatmıştı. Yayınlanan fragmana göre ikinci sezon Bradley ve Alex’in birlikte çalıştıkları televizyon kanalını hakimiyeti altına alan sağlıksız çalışma ortamını görülmektediran hamlelerinden sonra yaşanan enkazı ve bu enkazın yarattığı derin etkileri konu alacak. Dizinin 10 bölümlük ikinci sezonu 17 Eylül’de AppleTV+’ta ekranlara gelecek.

The Morning Show Dizisinin 2. Sezonu 17 Eylül’de Yayınlanmaya Başlayacak

17 Eylül’den bu yana her hafta yeni bir bölümü yayına girecek olan dizinin oyuncu kadrosuna Julianna Margulies Laura Peterson isimli kişiliği canlandırmak üzere katılacak. Yayınlanan fragman bunun yanı sıra Steve Carell’in bir çalışma arkadaşına iş ortamında sahip olduğu otorite üzerinden cinsel taciz uyguladıktan sonra kariyeri son bulan kişiliğinin de dizinin ikinci sezonunda yer almaya devam edeceğini ortaya koyuyor.

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’un yapımcıları içinde olduğu dizinin ikinci sezonunun oyuncu ekibinde bulunan bu isimlere ek olarak Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin ve Marcia Gay Harden gibi isimler bulunacak. Aynı zamanda Margulies’in bunun yanında Stella Bak, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian ve Valeria Golino da dâhil olacak.

Yapılan resmi açıklamalarda dizinin ikinci sezonunun hikâyesi, “İlk sezonun bıraktığı patlama noktasından sonra başlayan yeni sezonda The Morning Show, UBA’nin Alex ve Bradley’nin yarattığı enkazdan sonraki belirsizliklerle dolu, kimliğin her şey demek olduğu ve karakterlerin gerçekten kim olduğu ile kimi temsil ettikleri içindeki uçurumun vurgulandığı dünyasına geri dönüyor.” kelimeleriyle özetleniyor.

Dikkat çekici isimleri bir araya getiren oyuncu kadrosu ve özellikle Hollywood’da şimdilerde var olan poblemleri ele alan konusuyla öne çıkan dizinin 2. sezonuyla alakalı gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynaklar: Entertainment Weekly, The Hollywood Reporter 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu