Dizi Haberleri

Apple TV+’ın Joseph Gordon-Levitt’li Mr. Corman Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Apple TV+’ın Joseph Gordon-Levitt’li Mr. Corman Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Apple TV+’ın Joseph Gordon-Levitt’li Mr. Corman Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Apple TV+’ın Joseph Gordon-Levitt’li Mr. Corman Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Apple TV+’ın Joseph Gordon-Levitt’li Mr. Corman Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Joseph Gordon-Levitt’in yaratıcısı olup başrolünde ve yönetmen koltuğunda olduğu Mr. Corman isimli Apple TV+ dizisinden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 

(500) Days of Summer ve 50/50 filmleriyle Altın Küre’ye aday olan, Inception, Looper ve The Trial of the Chicago 7 gibi yapımlarda karşımıza çıkan, Don Jon filmiyle yönetmenliğe de başlayan Joseph Gordon-Levitt‘ten Mr. Corman isimli yeni bir dizi geleceği haberini sizlerle önceden paylaşmıştık. Şimdi ise yakında zamanda seyirci ile bir araya gelecek olan diziden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Joseph Gordon-Levitt, 10 bölümlük komedi dizisi olarak karşımıza çıkacak olan Apple TV+ dizisi Mr. Corman’ın yaratıcılığını üstleniyor ve bunun yanı sıra dizinin başrolünde ve yönetmen koltuğunda yer alıyor. Joseph Gordon-Levitt önceden diziyi kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım aracılığıyla da duyurmuştu. Apple TV+’ta 6 Ağustos’ta seyirci ile bir araya gelecek olan dizinin yayın tarihi yaklaşırken, ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

A24’un Yapımcılığını Üstlendiği Apple TV+ Dizisi Mr. Corman, 6 Ağustos’ta İzleyici ile Buluşacak

A24’un yapımcılığını üstüne aldığı dizi, San Fernando Valley’deki bir devlet okulunda öğretmenlik yapan Josh Corman’ın (Gordon-Levitt) yaşamını derinlemesine inceleyecek. Eski nişanlısı Megan’ın ayrı bir eve çıkmasından sonra lise arkadaşı Victor, onun evine taşınır ve olaylar gelişir. Minnettar bulunacağı çok şey olduğunu bilmesine rağmen Corman, kendisini endişe, yalnızlık ve bir insan olarak berbat olduğu şüphesiyle boğuşurken bulur.

Dizinin oyuncu ekibinde bulunan Joseph Gordon-Levitt ile birlikte Arturo Castro, Debra Winger, Bobby Hall, Juno Temple, Jamie Chung, Alexander Jo, Hector Hernandez ve Shannon Woodward gibi isimler yer alıyor.

Kariyerine televizyon ekranlarında başlayan Joseph Gordon-Levitt, Mr. Corman ile yeniden geri dönüyor. Oynadığı ilk yapım olan komedi türündeki NBC yapımı 3rd Rock from the Sun performansı ile tanınmaya başlayan oyuncu bu yapımdan sonra filmlerde seyirci karşısına çıkmıştı.

Mr. Corman, ilk iki bölümü ile 6 Ağustos’ta Apple TV+ üzerinden seyirciyle bir araya gelecek ve her hafta yeni bölümü yayına girecek.

Diziden yayına giren ilk fragmanı buradan izleyebilir, diziyle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu