Sinema Haberleri

Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bilgisayar oyunlarıyla alakalı olan bireylerin bilgisayar alırken dikkat ettikleri şeylerden birisi sistem gereksinimleridir. Her oyun için gerekli olan farklı sistem gereksinimleri mevcuttur. APEX oyunu için gereken sistem gereksinimi özellikle depolama olarak çok yüksektir. APEX için gereken minimum sistem gereksinimleri bu yazıda…

APEX GEREKSİNİMLERİ

Dünya üzerinde hatırı sayılır oyuncu kitlesine sahip olan bilgisayar oyunlarından birisi de APEX’tir. APEX oyunu için gereken sistem gereksinimleri bu oyunu oynamak isteye bireylerin veya oynayanların en fazla araştırmaya koyuldukları konulardan biri olma özelliğini taşır. Eğer sistem gereksinimleri oyun ile uyumlu bir PC üzerinden APEX oynanırsa oyun süresinde herhangi aksaklık yaşanmaz. Bundan dolayı da gereksinimler bi hayli mühimdir.

APEX SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

APEX oyununu oynayabilmek için gereken sistem gereksinimleri diğer oyunlardan farklıdır. Aslını söylemek gerekirse her oyunun gerektirdiği sistem gereksinimleri birbirinden farklıdır. APEX için gereken minimum ve maximum sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu gereksinimlerden ise yazının devamında bahsedilmiştir.

APEX PC DONANIM ÖZELLİKLERİ

Çoğu insan sırf oyun oynamak maksadıyla PC Satın alınmaktadır. PC bilgisayar oyunları için alınıyorsa önemle üstünde durulması gereken bazı noktalar mevcuttur. Bunlardan en mühimsi birinin oynayacağı oyunun sistem gereksinimleri ile PC donanım ayrıntı kısmının uyumlu olmasıdır. Bunlar uyumlu olmadığı takdirde kişi oynadığı oyundan keyif alamaz. APEX oyunu için edinilecek PC de bulunması gereken donanım özellikleri ise şu biçimdedir:

 • İşletim Sistemi: 64 – bit Windows 7
 • CPU: Intel i5 3570 K yahut eşdeğeri
 • RAM: 8 GB
 • GPU: Nvidia GEForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • GPU RAM: 8 GB
 • Sabit Sürücü: Minimum 22 GB boş alan

APEX MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

PC satın alanlar veya APEX oyunu indirenlerin meraklarından birisi APEX oyunu için gereken sistem gereksinimleridir. Bu sistem gereksinimleri oyun ile uyumlu olmazsa oyun oynarken insanlar zevk alamazlar. Oyun için sistem gereksinimlerini araştıran insanlar ise ilk kez minimum gereksinimleri araştırırlar. APEX oynamak için gereken minimum sistem gereksinimleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: 64 – bit Windows 7
 • CPU: Intel core i3 – 63300 3.8 GHz / AMD FX – 4350 4.2 GHz Dört Çekirdekli İşlemci
 • RAM: 6 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 640 / Radeon HD 7730
 • Ekran Kartu RAM: 1 GB
 • Sabit Sürücü: Minimum 22 GB Boş alan

7 Days to Die Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 7 Days to Die Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriAmong Us Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Among Us Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu