Dizi Haberleri

Antonio Banderas, Nikolaj Arcel’in Yöneteceği The Monster of Florence Dizisinde Rol Alacak

Antonio Banderas, Nikolaj Arcel’in Yöneteceği The Monster of Florence Dizisinde Rol Alacak, Sinema ve dizi takipçileri için Antonio Banderas, Nikolaj Arcel’in Yöneteceği The Monster of Florence Dizisinde Rol Alacak konusunu ele aldık.. Yazımızda Antonio Banderas, Nikolaj Arcel’in Yöneteceği The Monster of Florence Dizisinde Rol Alacak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Antonio Banderas, Nikolaj Arcel’in Yöneteceği The Monster of Florence Dizisinde Rol Alacak

Antonio Banderas, İtalyalı gazeteci Mario Spezi’yi oynayacağı The Monster of Florence dizisinin başrolünde bulunacak. Diziyi A Royal Affair ve The Dark Tower filmlerine imza atan Nikolaj Arcel yönetecek.

Dolor y gloria filmiyle kariyerinin en iyi performanslarından birini sergileyen, oynadığı yapımlarla sinemaseverlerin gönlünü fetheden, son kez Dolittle ve The Laundromat filmlerinde seyrettiğimiz usta oyuncu Antonio Banderas, Pablo Picasso’ya hayat verdiği Genius’un 2. sezonundan sonra yeni bir diziyle ekranlara geri dönüyor.

Banderas, Douglas Preston ve Mario Spezi’nin kaleme aldığı aynı isimli romandan bir araya getirilen The Monster of Florence dizisinde rol alacak. Usta oyuncu dizide seri cinayetleri araştıran İtalyalı gazeteci ve suç muhabiri Mario Spezi’yi hayat verecek.

Dizinin yapım şirketi Studiocanal, projenin ele alacağı seri katil öyküsünü “Avrupa tarihinin en perçinleyici ve kötü şöhretli seri cinayet vakalarından biri” olarak tanımlıyor. Seri cinayetlerin işlendiği bu sürede, Mario Spezi bir noktada katil olmakla suçlandı, ikili polis aracılığıyla takip edildi, telefonları dinlendi, fakat sonunda o ve Douglas Preston, katili yakaladı hatta onunla tüyler ürpertici bir röportaj da yaptı. Dizi de bütün bu süreci derinlemesine inceleyecek.

Antonio Banderas’lı The Monster of Florence Dizisini Nikolaj Arcel Yönetecek

The Monster of Florence

Diziyi A Royal Affair ve yokmuş gibi kabul ettiğimiz The Dark Tower filmlerine imza atan, Noomi Rapace’li The Girl with the Dragon Tattoo’nun senaristleri içinde bulunan Nikolaj Arcel yönetecek, bunun yanı sıra 1999 senesinde yönettiği Valgaften kısa filmiyle Oscar kazanan, Susanne Bier’in Oscar ödüllü In a Better World filminin senaristi Anders Thomas Jensen ile birlikte dizinin konusunu da kaleme alacak.

Nikolaj Arcel, “Bütün bir ülke, iktidardaki yozlaşmış insanlar aracılığıyla kendilerine söylenen yıkıcı bir yalana inanmaya başlarsa ne olur? The Monster Of Florence’ın kalbindeki büyük fikir bu ve bunu anlatmak için daha iyi bir zaman düşünemiyorum.” kelimeleriyle projeye karşı olan heyecanını bu biçimde sözcüklere döküyor.

Antonio Banderas ve Emanuel Nuñez ikilisinin yürütücü yapımcılığını üstleneceği, altı bölümden oluşması hedeflenen dizinin yayın tarihi hususunda elimizde net bir bilgi yok. Diziyle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu