Oyun Haberleri

Among Us, Epic Store’da ücretsiz

Among Us, Epic Store’da ücretsiz, Oyun severler için Among Us, Epic Store’da ücretsiz başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Among Us, Epic Store’da ücretsiz ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Among Us, Epic Store’da ücretsiz

Oyuncuların uzun zamandır gözdesi durumuna gelen Epic Games Store‘da haftanın ücretsiz oyunu belirlendi. Geçen hafta gizemli oyunlar serisine NBA 2K21 ile giriş yapan Epic, bu hafta da bi hayli bi hayli beğeni alan Among Us ile sürdürmekte. Innersloth aracılığıyla geliştirilen ve yayına giren çevrimiçi çok oyunculu simülasyon oyunu Among Us, 27 Mayıs-3 Haziran tarihleri içinde Epic Store’da ücretsiz olarak dağıtılacak. 3 Haziran Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59‘a kadar ücretsiz bir biçimde indirebileceğiniz oyunu bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek. Ayrıca önümüzdeki hafta verilecek gizemli oyunun halen açıklanmadığını söylemekte yarar var.

Among Us, Epic Store'da ücretsiz

Epic Store’da haftanın gizemli oyunu belirlendi

4-10 oyuncuyla çevrimiçi yahut yerel WiFi üzerinden oynayarak uzay gemini kalkışa hazırlayacağın Among Us’da, mürettebatında herkesi öldürmeye çalışan sahtekârları bulacaksınız.

Among Us

Oyunda mürettebat olarak oynarken gemideki tüm görevleri tamamlamalısınız. Lakin bunu yaparken doğru seçimler yapmalı ve sahtekârın kim olduğuna karar vermek için acil durum toplantıları başlatmalısınız. Sahtekâr olarak oynarken ise, kazanmak için tüm mürettebatı öldürmeniz gerekiyor. Oyunda favori rengini, kıyafetini ve şapkanı seçerek tarzını yansıtabilir, PC, Android ve iOS platformları içinde dostlarınla oynayabilirsin.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu