Dizi Haberleri

American Horror Story’nin Spin-Off Dizisi American Horror Stories, İzleyici ile Temmuz Ayında Buluşacak

American Horror Story’nin Spin-Off Dizisi American Horror Stories, İzleyici ile Temmuz Ayında Buluşacak, Sinema ve dizi takipçileri için American Horror Story’nin Spin-Off Dizisi American Horror Stories, İzleyici ile Temmuz Ayında Buluşacak konusunu ele aldık.. Yazımızda American Horror Story’nin Spin-Off Dizisi American Horror Stories, İzleyici ile Temmuz Ayında Buluşacak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

American Horror Story’nin Spin-Off Dizisi American Horror Stories, İzleyici ile Temmuz Ayında Buluşacak

Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu American Horror Story’nin spin-off dizisi American Horror Stories, seyirci ile 15 Temmuz’da bir araya gelecek. Dizinin oyuncu ekibinde bulunan Kevin Mchale, Dyllón Burnside, Charles Melton ve Nico Greetham gibi isimler yer alıyor.

Televizyon dünyasının en üretken isimlerinden Ryan Murphy‘nin yaratıcısı olduğu, korku janrının klişelerini tercih ederek her sezonunda değişik bir hikâyeyi seyirciyle buluşturan ve sezonlar içinde bağlantı kurarak seyircinin alakayla takip ettiği bir dizi hâline gelen American Horror Story‘nin spin-off dizisinin ön çalışmalarının başladığından bahsetmiştik.

Ryan Murphy önceden Instagram hesabı üzerinden American Horror Story oyuncularıyla yapılan bir Zoom görüşmesinin fotoğrafını paylaşarak antoloji türündeki American Horror Story’nin spin-off dizisi American Horror Stories için çalışmalara başladığını duyurmuştu. Murphy, dizinin oyuncu kadrosuna katılan Kevin Mchale, Dyllón Burnside, Charles Melton ve Nico Greetham gibi yeni isimlerin haberini de yine Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla açıkladı. Söylentiler içinde bunun yanı sıra heyecanla beklenen dizide Danny Trejo’nun da bulunacağı yer alıyor.

American Horror Stories, Temmuz Ayında Yayınlanacak

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

Ryan Murphy, yaptığı paylaşımla Glee’den tanıdığımız Kevin Mchale, Pose dizisi oyuncularından Dyllón Burnside, Riverdale’ de seyrettiğimiz Charles Melton ve The Prom’un oyuncu ekibinde bulunan bulunan Nico Greetham’ı yaklaşmakta olan antoloji dizisi için yeniden bir araya getireceğini ve dizinin seyirciyle temmuz ayında buluşacağını açıkladı. Murphy, dört oyuncuyla buluştuği fotoğrafını “Muhteşem Dörtlü” notunu düşerek Instagram gönderisinde paylaşarak oyuncuların kadroda bulunacağını doğrulamış oldu. Ayrıca Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un yaratıcısı olduğu, her bölümünde değişik bir korku hikâyesi anlatacak olan spin-off projesinde Danny Trejo’nun da bulunacağı bilgisi yer alıyor.

American Horror Story ve American Crime Story’nin yıldızı Sarah Paulson, 2020 senesinin ağustos ayında Ratched dizisi için tertip edilen bir panel sırasında çalışmaları devam eden American Horror Stories’in bir bölümünü yöneteceğinden bahsetmişti. Lakin hâlâ Paulson’ın bu dizinin oyuncu ekibinde bulunan yer alıp almayacağını bilmiyoruz.

Her bölümü birer saatten oluşacak mini dizi, seyirciyle 15 Temmuz’da Hulu’da bir araya gelecek, dizinin son bölümü ise Cadılar Bayramı’nda yayına girecek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The AHS Zone (@theahszone)

Kaynak: Deadline, The Hollywood Reporter, Deadline, IMDb

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu