Dizi Haberleri

American Horror Story’nin American Horror Stories İsimli Spin-Off Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

American Horror Story’nin American Horror Stories İsimli Spin-Off Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için American Horror Story’nin American Horror Stories İsimli Spin-Off Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda American Horror Story’nin American Horror Stories İsimli Spin-Off Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

American Horror Story’nin American Horror Stories İsimli Spin-Off Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu American Horror Story’nin American Horror Stories isimli spin-off dizisinden tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi, 15 Temmuz’da seyirci ile bir araya gelecek.

Nip/Tuck dizisinden sonra Glee ile büyük bir başarı yakalayan, seveni olduğu kadar sevmeyeni de çok olan, televizyon dünyasının en üretken isimlerinden Ryan Murphy‘nin yaratıcısı olduğu American Horror Story, korku janrının klişelerini tercih ederek her sezonunda değişik bir hikâyeyi seyirciyle buluşturan ve sezonlar içinde bağlantı kurarak seyircinin alakayla takip ettiği bir dizi hâline gelmişti.

Dizinin bu başarısı üzerine Ryan Murphy, American Horror Story’nin American Horror Stories isminde bir spin-off dizisinin çekeceğini açıklamıştı. Çekimleri sona eren dizi, şimdi seyirci karşısına çıkmaya hazır hâle geldi.

Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un yaratıcısı olduğu dizi, 7 bölüm şeklinde yayına girecek ve her bölümünde değişik bir korku hikâyesi seyirciye aktaracak.

American Horror Stories, 15 Temmuz’da İzleyici ile Buluşacak

Ryan Murphy, bir önceki günlerde sosyal platform üzerinden yaptığı paylaşımla Glee’den tanıdığımız Kevin Mchale, Pose dizisi oyuncularından Dyllón Burnside, Riverdale’ de seyrettiğimiz Charles Melton ve The Prom’un oyuncu ekibinde bulunan bulunan Nico Greetham’ı yaklaşmakta olan antoloji dizisi için yeniden bir araya getireceğini ve dizinin seyirciyle temmuz ayında buluşacağını açıkladı. Murphy, dört oyuncuyla buluştuği fotoğrafını “Muhteşem Dörtlü” notunu düşerek Instagram gönderisinde paylaşarak oyuncuların kadroda bulunacağını doğrulamıştı.

Dizinin oyuncu ekibinde bulunan Glee’den tanıdığımız Kevin Mchale, Pose dizisi oyuncularından Dyllón Burnside, Riverdale’de seyrettiğimiz Charles Melton ve The Prom’un oyuncu ekibinde bulunan bulunan Nico Greetham ile birlikte Kaia Gerber, Billie Lourd, Dane DiLiegro, Merrin Dungey gibi isimler yer alıyor.

American Horror Story ve American Crime Story’nin yıldızı Sarah Paulson, 2020 senesinin ağustos ayında Ratched dizisi için tertip edilen bir panel sırasında çalışmaları devam eden American Horror Stories’in bir bölümünü yöneteceğinden bahsetmişti. Lakin hâlâ Paulson’ın bu dizinin oyuncu ekibinde bulunan yer alıp almayacağını bilmiyoruz.

American Horror Story’nin yayın kanalı olan FX’te ve Hulu’da yayına girecek olan dizi, 15 Temmuz’da seyirci ile bir araya gelecek. Dizinin son bölümü ise Cadılar Bayramı’nda yayına girecek.

Diziden yayına giren tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu