Dizi Haberleri

Amazon Prime Video Türkiye Temmuz Ayı Programı

Amazon Prime Video Türkiye Temmuz Ayı Programı, Sinema ve dizi takipçileri için Amazon Prime Video Türkiye Temmuz Ayı Programı konusunu ele aldık.. Yazımızda Amazon Prime Video Türkiye Temmuz Ayı Programı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Amazon Prime Video Türkiye Temmuz Ayı Programı

Amazon Prime Video Türkiye’nin temmuz ayı programında The Tomorrow War ve Jolt gibi yapımlar yer alıyor.

Amazon Prime Video Türkiye’nin temmuz ayı takvimi bilgisi verildi. Temmuz ayında Amazon Prime Video Türkiye’de gösterime girecek dikkat çekici yapımlar içinde, başrollerinde Chris Pratt, Yvonne Strahovski ve J.K. Simmons’ın olduğu, 2 Temmuz’da gösterime giren askeri bilim-kurgu filmi The Tomorrow War yer alıyor. Ayrıca Jeremy Scott’ın Heidi Klum ve Tim Gunn’a eşlik ettiği Making The Cut, ikinci sezonu ile geri dönerken, başrolünde Kate Beckinsale’in olduğu keyifli aksiyon-gerilim filmi Jolt da gösterime giriyor. Amazon Prime Video Türkiye’de temmuz ayında Amazon Prime üyeleriyle bir araya gelecek tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneği ile sunuluyor.

Amazon Prime Video Türkiye Temmuz Ayı Programı

The Tomorrow War – 2 Temmuz

Başrollerini Chris Pratt, Yvonne Strahovski ve J.K. Simmons’ın paylaşımı yaptığı The Tomorrow War, 2 Temmuz tarihinde Prime Video Türkiye’de yayına girdi. Yönetmenliğini Chris McKay’in üstüne aldığı filmde, 2051 senesinden gelen bir grup zaman yolcusu acil bir mesaj iletmek üzere Dünya’ya vardığında herkes şaşkına döner: Gelecekte, otuz yıl sonra, insanlık ölümcül bir uzaylı türüne karşı küresel bir savaşı kaybedecektir ve hayatta kalmak için tek umut, günümüz asker ve sivillerinin geleceğe gidip, savaşa katılmasıdır. Görevlendirilenler içinde bir lise öğretmeni ve aile babası olan Dan Forester da (Chris Pratt) bulunmaktadır. Küçük kızı için dünyayı kurtarmaya kararlı olan Dan, gezegenin kaderini yeniden yazmak için umutsuz bir arayış içinde, zeki bir bilim adamı (Yvonne Strahovski) ve ayrı yaşadığı babası (J.K. Simmons) ile bir araya gelir.

Making The Cut 2. Sezon – 16 Temmuz

Making The Cut’ın ikinci sezonu, 16 Temmuz tarihinde Prime Video Türkiye’de seyircilerle bir araya gelecek. Dizinin ikinci sezonunda, sunucular Heidi Klum ve Tim Gunn’a, dünyaca ünlü süpermodel Winnie Harlow ve pop moda ikonu Moschino Kreatif Direktörü Jeremy Scott eşlik ediyor. Sezon boyunca, Prabal Gurung ve Shiona Turini de dâhil bir çok bilindik isim de jüri koltuğunda seyirciler karşısına çıkıyor. Los Angeles’da çekilen ikinci sezon, dünyanın en şık insanları ve etkinlikleriyle bilinen şehre bir saygı duruşu sunuyor.

Jolt – 23 Temmuz

Başrollerinde Kate Beckinsale’ın olduğu Jolt, 23 Temmuz tarihinde gösterime girecek. Yönetmen koltuğunda Tanya Wexler’ın oturduğu film, yaşamı boyunca acımasız, düzenbaz ve istismarcı olduğuna tanıklık ettiği bireylere karşı vahşice davranmasına neden olan nadir görünen bir nörolojik bozuklukla savaşan güzel ve alaycı bir kadın olan Lindy’nin (Kate Beckinsale) hikâyesine odaklanıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu