Dizi Haberleri

Altın Küre yavaş yavaş eriyor! Tom Cruise başta olmak üzere ünlü yıldızlar aldıkları ödülleri iade ediyor

Altın Küre ağır ağır eriyor! Tom Cruise başta olmak üzere ünlü yıldızlar aldıkları ödülleri iade ediyor, Dizi ve film severler için Altın Küre ağır ağır eriyor! Tom Cruise başta olmak üzere ünlü yıldızlar aldıkları ödülleri iade ediyor konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Altın Küre ağır ağır eriyor! Tom Cruise başta olmak üzere ünlü yıldızlar aldıkları ödülleri iade ediyor ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Altın Küre ağır ağır eriyor! Tom Cruise başta olmak üzere ünlü yıldızlar aldıkları ödülleri iade ediyor

Altın Küre Ödülleri’nin sevkiyatını yapan Hollywood Yabancı Basın Birliği, (Hollywood Foreign Press Association-HPFA) özellikle jüride hiç siyahi üyenin bulunmamasından dolayı değişiklik eksikliği ile suçlanıyor. Bunun bunun yanında 87 üyeden bazılarına çeşitli finansal faydalar sağlamak ile suçlanıyor.

Altın Küre’lerini geri verecek olan Tom Cruise, ‘Bon on the Fourth of Temmuz’, ‘Jerry Maguire’ ve ‘Magnolia’ filmleri ile ödülün sahibi olmuştu.

Deneyimli oyuncunun öncesinde Mark Ruffalo ve Scarlett Johansson da HPFA’ya ağır eleştirilerde bulunmuştu.

NBC ise önümüzdeki yıl düzenlenecek olan merasime ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Değişiklik zaman ve çaba gerektirir. Bu nedenle NBC, 2022 Altın Küre Ödül Töreni’ni yayınlamayacak. Organizasyonun planını uyguladığını varsayarsak, ödül merasimini 2023’te yayınlamayı bekliyoruz.”

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu