Oyun Haberleri

Alien Isolation Epic Games Store’da ücretsiz oldu

Alien Isolation Epic Games Store’da ücretsiz oldu, Oyun severler için Alien Isolation Epic Games Store’da ücretsiz oldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Alien Isolation Epic Games Store’da ücretsiz oldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Alien Isolation Epic Games Store’da ücretsiz oldu

Aralık ayında da oyunculara verilen Alien Isolation Epic Games Store üzerinden bir kez daha ücretsiz oldu. Firma geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada bugünü işaret etmiş ve bu hafta Alien Isolation ve Hand of Fate 2 oyunlarının bedava bulunacağını açıklamıştı. Her hafta Perşembe günü oyunculara ücretsiz oyunlar sunan firma an itibari ile bahsi geçen bu iki yapımı ücretsiz olarak oyunculara sundu. Özellikle Alien Isolation yalnızca Alien markasının en iyi oyunu değil, bunun yanı sıra son dönemin en başarılı gerilim oyunlarından biri olarak karşımıza gelmişti.

Alien Isolation Epic Games Store’da ücretsiz oldu

An itibari ile ücretsiz olarak alabileceğiniz Alien Isolation ve Hand of Fate 2 oyunları önümüzdeki hafta Perşembe günü, yani 29 Nisan saat 18:00’e kadar ücretsiz olacaklar. Bu tarihe kadar her iki oyunu da bedava olarak alırsanız kütüphanenize kalıcı olarak eklenmiş olacaklar. Epic games önümüzdeki hafta ise Idle Champions of the Forgotten Realms oyununun ücretsiz bulunacağını açıkladı.

Alien Isolation Epic Games Store'da ücretsiz oldu

Alien Isolation ile ilgili

Ellen Ripley Dünya’dan ayrılırken kızına 11. yaş gününü kutlamak üzere geri döneceğinin sözünü verdi. Başaramadı. Bundan tam on beş yıl sonra, Amanda Ripley annesinin gemisindeki kara kutunun olduğunu öğrenir. Amanda, annesinin kayboluşunun arkasındaki sırrı çözmek için Sevastopol uzay istasyonuna girer ve bilinmeyen bir tehlikeyle karşılaşır. Labirente andıran Sevastopol istasyonunda ilerlerken korkunç bir hayatta kalma mücadelesine katıl. Buradan sağ çıkmak için hazırlıksız ve hemen hemen ekipmansız bir biçimde aklını ve cesaretini kullanman gerekecek.

Alien Isolation Epic Games Store'da ücretsiz oldu

Hands of Fate 2 ile ilgili

Hand of Fate 2’de Dealer’a meydan okuyacak yeni bir kahraman ortaya çıkmakta! Sürekli tekrarlanabilen görevlerden bir araya gelen canlı bir masa oyunun ustası olarak yeni kartları aç, maceranı oluştur ve vahşi gerçek zamanlı savaşta rakiplerini yen!

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu