Dizi Haberleri

Alev Alev dizisi beğenildi mi, izlendi mi? Alev Alev devam eder mi?

Alev Alev dizisi beğenildi mi, izlendi mi? Alev Alev devam eder mi?, Dizi ve film severler için Alev Alev dizisi beğenildi mi, izlendi mi? Alev Alev devam eder mi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Alev Alev dizisi beğenildi mi, izlendi mi? Alev Alev devam eder mi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Alev Alev dizisi beğenildi mi, izlendi mi? Alev Alev devam eder mi?

Alev Alev dizisi 5 Kasım Perşembe günü ekranlara gelecek ve ilk bölümü ile seyircisi ile bir araya gelecek. Show TV’ de yayına girecek olan dizi ile ilgili ise çok fazla acaba tutar mı sorusu sorulmaktadır.

 

Alev Alev Dizisinin Konusu

Dizinin ilk bölümünden bu yana işleyeceği konular; anneliğin zorluğu, kadına şiddet gibi duygular olacak ve şimdiden çoğu kadın aracılığıyla beğenildi. Çoğu kadının yaşadığı yahut yaşayabileceği psikolojik olarak şiddeti konu edinecek olan dizide asıl amaç dışarıda psikolojik şiddete uğrayan kadınlara yalnız değilsin mesajı vermektedir. Kadınların çocuklarına duyduğu sahiplenme duygularını da işleyecek olan dizinin biraz üzücü bulunacağı ama gerçekleri anlatacağı izlenimi oluşmuştur. Alev Alev dizisinin başrollerinde ise bi hayli beğeni alan oyuncu Demet Evgar var.

 

 

Alev Alev dizisinde bulunacak olan diğer başrol oyuncuları ise; Hazar Erkuvvetli ve Çiçek Deniz’ dir.

 

Alev Alev Dizisi Tutar Mı:

Alev Alev dizisi bolca başarılı yapıma imzasını atmış olan Ay Yapım aracılığıyla yayına girecektır. Senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ ın oturacağı dizinin ilk bölümü 5 Kasım Perşembe günü yayına girecektır. Yayınlanmadan kesinlikle tutar diyemesek de, konusuna bakarak tutacağını düşünmekteyiz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu