Sinema Haberleri

Akıncı 20.bölüm fragmanı izle! Akıncı yeni bölümde kadim sır ortaya çıkıyor!

Akıncı 20.bölüm fragmanı izle! Akıncı yeni bölümde kadim sır ortaya çıkmakta!, Dizi ve film severler için Akıncı 20.bölüm fragmanı izle! Akıncı yeni bölümde kadim sır ortaya çıkmakta! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Akıncı 20.bölüm fragmanı izle! Akıncı yeni bölümde kadim sır ortaya çıkmakta! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Akıncı 20.bölüm fragmanı izle! Akıncı yeni bölümde kadim sır ortaya çıkmakta!

Merakla beklenen Akıncı 20.bölüm fragmanı yayınlandı. Akıncı 20.yeni bölüm ile sezon finalini bu akşam yapacak. Dizinin yeni bölümünde; Akıncı, Haritacılar’la son oyunu oynarken, çok zorlu ve acılı bir savaş verecek, bu arada Akıncı ailesinin, önceden kendisinin bile bilmediği kadim bir sırrı olduğunu öğrenecektir. İşte Akıncı yeni bölüm özeti ve fragmanı

AKINCI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Sahne senindir aslan!”

Kemal’in kızını kurtarmaya başaran Akıncı ve Orhan, Haritacılar’ın bir sonraki hedefini bulmaya çalışırlar. Orhan bir sonraki hedefe onlardan önce ulaşırlarsa, Haritacılar’a son darbeyi vuracaklarına emindir. Akıncı ise Haritacılar’ın neden kendisinin peşinde olduğunu sorgulamaktadır.

Nergis annesinin tutulduğu yeri sonunda bulmayı başarır. Ama buraya giriş umduğundan da zor olacaktır. Bu hususta hiç beklemediği birisi kendisine yardım edecektir.

Akıncı, Haritacılar’la son oyunu oynarken, çok zorlu ve acılı bir savaş verecek, bu arada Akıncı ailesinin, önceden kendisinin bile bilmediği kadim bir sırrı olduğunu öğrenecektir.

Akıncı 20. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı | Video

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu