Dizi Haberleri

Akıncı 18. bölüm ATV canlı izle – 30 Nisan 2021 Cuma tek parça Akıncı yeni son bölüm izle

Akıncı 18. bölüm ATV canlı izle – 30 Nisan 2021 Cuma tek parça Akıncı yeni son bölüm izle, Dizi ve film severler için Akıncı 18. bölüm ATV canlı izle – 30 Nisan 2021 Cuma tek parça Akıncı yeni son bölüm izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Akıncı 18. bölüm ATV canlı izle – 30 Nisan 2021 Cuma tek parça Akıncı yeni son bölüm izle ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Akıncı 18. bölüm ATV canlı izle – 30 Nisan 2021 Cuma tek parça Akıncı yeni son bölüm izle

ATV ekranlarının yeni sezonda yayın yaşamına başlayan dizisi Akıncı 18.yeni bölümüyle bu akşam yayına girecek. Başrollerinde Şükrü Özyıldız’ın olduğu dizi reytinglerin zirvesinde yer alıyor. Her Cuma akşam yeni bölümüyle ekranlara gelen dizinin yeni bölümü de merakla bekleniyor.

Akıncı 18.bölüm

Akıncı 18.yeni bölümüyle 30 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelecek. Bu bölümde Akıncı İstanbul’u yok etmek isteyen yer altı dünyası ekibine karşı yeni gelişmeler öğrenmek istiyorsanız uğraşacak.

Akıncı konusu ne?

Yakışıklı ve dürüst birisi olan Fatih, tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olduktan sonra karşısına babasının görev arkadaşı olduğu söyleyen Orhan’ın çıkmasıyla yaşamı tamamen değişen Fatih, kendisini bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Orhan Fatih’e babasının bir Akıncı beyi olduğunu kendisinin bir suikast neticesinde öldüğünü söylemiştir. Uzun senelerdır devam eden bu kutsal görevi devralma vakti Fatih’e gelmiştir. Fatih Orhan’ın destekleriyle eğitim alır. Aldığı eğitimlerin ardından süper kahraman durumuna gelen Fatih, taktığı maskeyle İstanbul’u korumak için geceleri görev yapmaktadır.

Fatih geceleri süper kahramanken, gündüzleri de kimliğini saklamak için tarih öğretmenliği yapmaktadır. Lakin emniyet böyle gizemli bir kahramanın kim olduğu merak etmektedir. Emniyetin bunun yanında bir meraklı gazeteci de gizli kahramanın kimliğini öğrenmek ister. Fatih zorlu görevinin yanında kimliğine de saklamak için uğraşmaktadır.

Akıncı 18.bölüm tek parça izlemek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu