Dizi Haberleri

Ağır Romantik filminin konusu nedir? Ağır Romantik filminin oyuncu kadrosu

Ağır Romantik filminin konusu nedir? Ağır Romantik filminin oyuncu kadrosu, Dizi ve film severler için Ağır Romantik filminin konusu nedir? Ağır Romantik filminin oyuncu kadrosu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ağır Romantik filminin konusu nedir? Ağır Romantik filminin oyuncu kadrosu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Ağır Romantik filminin konusu nedir? Ağır Romantik filminin oyuncu kadrosu

Geçen sene vizyona giren Ağır Romantik filmi, bu kez televizyonda seyirci karşısına çıkıyor. Show TV’de seyirci ile buluşan film, büyük bir alakayla takip ediliyor. Filmi izleyen yahut filmi merak eden seyirciler, intenet üzerinden Ağır Romantik filmi ile alakalı araştırmalar yapıyor. Filmin konusunu ve oyuncu kadrosunu araştıran seyirciler, bu hususta bilgi edinmek istiyor. Biz de haberimizin detay kısmında Ağır Romantik filminin konusuna ve oyuncu kadrosuna yer verdik. İşte detaylar…

Ağır Romantik filminin konusu

Üniversiteden yeni mezun olmuş Aslı’nın öyküsünü konu alan film, bir aşk hikayesi üzerine çekilmektedir. Duygusal, balakalı, naif bir kız olan Aslı, ilişki hususunda bir türlü istediği ilişkiyi yakalayamaz. İnce ruhlu, kibar, romantik bir sevgili isteyen Aslı, bu isteklerine uyan bir erkek profiline bir türlü ulaşamaz. Lakin Aslı’nın karşısına çıkan Kerem, bütün her şeyi değiştirir.

Ağır Romantik filminin oyuncu kadrosu

Tuvana Türkay– Aslı

Onur Tuna– Kerem

Sermiyan Midyat

Altan Erkekli

Durul Bazan

Semra Dinçer

Servet Pandur

Gazanfer Ündüz

Arif Selçuk

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu